Hlavní navigace

CBRE Zasedačka roku 2018 vyhlásila své vítěze

2. 4. 2019

Sdílet

Vítězi devíti kategorií jsou společnosti Dentons (zasedačka roku), KOMA Modular (nejatraktivnější pracovní prostředí), Škoda Auto Digilab (kancelář jako DNA firmy), Black n’ Arch (malá kancelář), Arval (zdravá kancelář), Trask solutions (chytrá spolupráce), Nano Energies (kancelář pro budoucí výzvy), Kurz architects za návrh kanceláří SinnerSchrader (architektonický návrh) a Livesport (hlasování veřejnosti). Do soutěže se přihlásilo rekordních 101 firem napříč různými obory. Dominovaly IT firmy, následovaly e-commerce, finanční sektor nebo firmy z oblasti marketingu či výroby. Mezi finalisty se objevila také čtyři coworkingová centra.

Mezi vítězi je jediný reprezentant z regionu, a to KOMA Modular z Vizovic, budova, která je bývalým českým pavilonem EXPO 2015, ostatní vítězové jsou z Prahy.

 

„U architektury se mi líbí rozmanitost úhlů pohledu, které přináší, a stejně tak je to i u kanceláří. Mám radost, že za pět let trvání soutěže jsou vítězové vždy reprezentanty kancelářských prostor budoucnosti, a přeji si, aby firmy přicházely stále s novými, ale zároveň smysluplnými nápady,“ dodává k vítězům Eva Jiřičná, světoznámá architektka a předsedkyně poroty CBRE Zasedačka roku.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?