Hlavní navigace

Conectart kupuje Quality Brands

11. 8. 2017

Sdílet

„V Quality Brands jsme našli vhodného partnera pro další růst naší společnosti. Usnadnil nám rozšíření působnosti v nových regionech a přinesl know-how, které nám pomůže zlepšit zejména procesy v projektovém řízení s ohledem na vysokou úroveň kvality. Quality Brands v nás získává stabilního partnera s rozvojovým apetitem. Conectart mimo jiné přináší bohaté zkušenosti v oblasti obslužných linek v režimu 24/7, které zatím v QB chybělo.“ říká Petr Studnička, ředitel společnosti Conectart.

Conectart nyní bude působit již v 5 lokalitách v ČR - v Praze, Kolíně, Ústí nad Labem, Brně a Olomouci. Do budoucna plánuje expandovat i na Slovensko a do Polska. Díky spojení obou společností patří nyní do portfolia zákazníků Conectartu řada velkých firem působících na českém trhu, např. O2, Vodafone, Česká Spořitelna, Innogy, MND, Fischer a další. „Tato akvizice je v souladu s naší strategií vybudovat ze společnosti Conectart lídra v oblasti outsourcingu obchodních procesů, a to nejen pro firmy v Česku, ale i dále ve střední a východní Evropě,” komentoval akvizici Michal Tománek, investiční ředitel skupiny KKCG, do níž Conectart patří.

Připojením Quality Brands ke Conectartu došlo také k významnému navýšení personální kapacity o 35 %. Conectart se nyní s počtem 600 operátorů stává jedním z největších zaměstnavatelů mezi kontaktními centry v ČR. „Díky vysoké personální kapacitě jsme schopni odbavovat větší množství projektů, ale také mnohem lépe reagovat na změny kapacit požadované našimi partnery,“ říká Studnička. Zároveň dodává, že kapacity do budoucna nebudou nijak omezené: „chceme i nadále růst a do konce roku bychom rádi uvítali dalších 100 kolegů.“


Ačkoliv je Conectart nyní vlastníkem celé společnosti, Quality Brands bude vystupovat prozatím dále pod svojí značkou. „Nechceme, aby Quality Brands zaniklo ze dne na den, zvolili jsme tedy pozvolné včlenění do Conectartu, a to jak administrativně a provozně, tak i samotnou značkou firmy.“ dodává Studnička.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?