Hlavní navigace

Johnson Controls ocenila LeasePlan jako excelentního dodavatele

29. 1. 2014

Sdílet

Ocenění se uděluje dodavatelům za jejich úspěchy v oblastech inovace, udržitelnost, neustálé zlepšování, globální růst a spokojenost zákazníků.

LeasePlan (rozhovor s generálním ředitelem jeho české pobočky Jaromírem Hájkem přinášíme zde) poskytuje firmě Johnson Controls mezinárodní služby v oblasti správy vozového parku od roku 1997, dnes se stará přibližně o 14 tisíc vozidel firmy ve 27 zemích. Koordinaci práce jednotlivých národních poboček pro Johnson Controls zajišťuje zastřešující společnost LeasePlan International. 

 

Generální ředitel LeasePlan International Jose Luis Criado-Pérez k tomu řekl: „Jsme velmi hrdí, že jsme získali toto ocenění. Jde o potvrzení faktu, že LeasePlan je znám jako poskytovatel služeb postavených na kombinaci globální zkušenosti a lokální podpory zaměřené na konkrétní řidiče.“

„Společnost Johnson Controls mohla překonávat očekávání svých zákazníků také díky tomu, že stejně klientsky je zaměřen i LeasePlan. Naše partnerství s LeasePlanem a vysoká úroveň jeho služeb navíc vedly k úsporám v našich nákladech,“ dodal ředitel globální flotily Johnson Controls Christy Coyte Meyer.

 

 

 

 

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?