Hlavní navigace

Kryptoměna Platon Coin vstupuje na burzu LAToken. Jako první v Česku

13. 12. 2018

Sdílet

Zahraničními partnery Platon Finance se stali známí silní hráči jako Lloyd’ Syndicate, celosvětová realitní společností OPISAS či Symantec, společnost zajišťující maximální zabezpečení digitální peněženky a celého systému. 

 

Za Platon Coin je tak v současné době možné nakupovat například nemovitosti. Platon Finance bude rozšiřovat portfolio služeb, kde si členové budou moct za Platon Coiny (PLTC) koupit jachty, automobily či jiné spotřební a užitkové věci.
„LaToken je jedna z nejznámějších burz pro kryptoměny, momentálně se jich tu obchoduje přes sto. LAToken je hojně využívaná hlavně pro obchodování s kryptoměnou Ethereum. Náš Platon Coin je ale první česko-slovenský projekt, kterému se vstup na burzu podařil,“ říká zakladatel Platon Finance Daniel Tanner.

 

Společnost vznikla roku 2017 a svým členům nabízí kompletní finanční krypto-ekosystém s pojištěnou digitální peněženkou.
„Vstup na burzu vnímáme jako tečku za úspěšným prvním rokem našeho projektu. Máme ale velké plány, které se týkají hlavně expanze do zahraničí. Po Česku a Slovensku se chceme rozšířit do světa, na mušce je hlavně americký trh,“ dodává Tanner.

 

Bezpečnost je priorita, digitální peněženka nabízí pojištění
Velkou hrozbou pro kryptoměny jsou útoky hackerů. Platon Finance toto riziko eliminuje, protože jako první na světě nabízí digitální peněženku pro kryptoměny, kde je každá peněženka pojištěna až do výše 500 tisíc euro. Peněženka akceptuje šest silných kryptoměn včetně Bitcoinu. Platon Finance se tak stal prozatím jediným projektem s pojistkou proti digitálním krádežím kryptoměn.

 

„Bezpečnost je pro nás priorita. Uživatelé mohou počítat s vysokým standardem zabezpečí, který je garantovaný i naší spoluprací se společností Symatec,“ uvádí Tanner.

 

Předplacené platební karty
Platon Finance se soustředí i na odstranění dalšího problému, kterým je likvidita kryptoměn. Společnost nabídne předplacené platební karty, kterými bude možné platit po celém světě.
„Budeme propojení s různými internetovými obchody, které budou ukazovat ceny zboží bez rizika,“ vysvětluje Tanner. Podle něj vytvoří Platon Finance celý finanční ekosystém, který kromě platební karty a pojištěné digitální peněženky nabídne i vlastní směnárnu nebo členství v soukromém klubu, kde se budou lidé v oblasti kryptoměn vzdělávat a řídit své aktivity.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality