Hlavní navigace

Mall.CZ roste a nabírá lidi

24. 8. 2015

Sdílet

Nové distribuční centrum bude patřit k největším svého druhu v regionu a vysoký stupeň automatizace z něj udělá jedničku v on-line logistice střední a východní Evropy. V současné chvíli už je sklad vybavený potřebnými technologiemi a postupně se zaplňuje zbožím. Mall.CZ, který v Česku aktuálně zaměstnává 700 lidí, v těchto dnech spouští velký personální nábor - v Jirnech vytvoří 150 nových pracovních míst. Skladoví operátoři, kteří obsadí 110 ze 150 otevíraných pozic, si měsíčně vydělají až 23.500 Kč. Zbytek pozic obsadí administrativní pracovníci, technici údržby a vedoucí směn. To je výrazně více, než je tomto okamžiku konkurenční nabídka práce u mnohem většího Amazonu v Dobrovízi. Tam činí zda skladníka 110 Kč za hodinu, to odpovídá měsíční mzdě 19.131 Kč. Nové členy týmu Mall.CZ láká na vlastní jídelnu s dotovanými a příspěvkem na dopravu. V rámci relaxační zóny bude zaměstnancům k dispozici stolní fotbal nebo pingpongový stůl. Ústředním mottem náborové kampaně je „Hledáme lidi, ne stroje“.

 

„Jde nám o to, aby se u nás zaměstnanci cítili dobře, aby věděli, že s nimi počítáme i do budoucna. Tomu odpovídá i náborová kampaň, v níž jsme použili fotografie kolegů z distribučního centra. Věříme, že povést lokální firmy s dlouholetou tradicí pomůže přilákat dostatek nových členů týmu,“ říká Pavel Knap, šéf logistiky Mall.CZ.

 

Nové distribuční centrum si mohou zájemci o zaměstnání prohlédnout ve čtvrtek 27. srpna mezi 11. a 16. hodinou, kdy v Jirnech Mall.CZ pro uchazeče pořádá den otevřených dveří.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?