Hlavní navigace

Nicole Anasenes jmenována CFO společnosti Infor

14. 11. 2013

Sdílet

 „Široké portfolio obchodních a finančních dovedností Nicole pomůže naší společnosti v další fází globální expanze. Dnes máme zákazníky ve více než 200 zemích a oblastech, mnohonásobně více produktových verzí než před třemi lety a kompletně obměněné produktové řady a přitom stále vidíme další příležitosti k rozšíření do dalších odvětví, regionů a na nové partnery,“ řekl Charles Phillips, CEO společnosti Infor. „Kromě toho zkušenosti Nicole pomohou podpořit strategii Infor v souvislosti s nedávno uvedeným programem UpgradeX, v rámci kterého mohou zákazníci on-premise řešení přejít na cloudovou verzi za fixní poplatek.“

 

Před příchodem do společnosti Infor pracovala Nicole Anasenes jako CFO obchodní jednotky Software Middleware Group ve společnosti IBM, kde pomáhala řídit rozvoj nových obchodních oblastí, jako je například bezpečnostní a mobilní software, a integraci několika akvizic. Rovněž působila jako viceprezident a CFO obchodní jednotky Cloud v IBM, kde pomáhala definovat a realizovat cloudový byznys, a jako ředitelka sekce rozvíjejících se trhů v organizaci IBM Global Technology.

 

Nicole Anasenes má titul MBA z Wharton School of the University of Pennsylvania a bakalářský titul z New York University. S příchodem Nicole Anasenes se globální manažerský tým společnosti Infor rozrostl na celkem čtyři ženy: Pam Murphy, provozní ředitelka (COO), Marylon McGinnis, senior viceprezidentka globální podpory, Mary Trick, zodpovědná za globální správu a podporu licencí, a Nicole Anasenes. Již dříve tento rok Infor vyhlásil interní iniciativu  Women’s Infor Network zaměřenou na kariérní rozvoj žen v rámci společnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?