Hlavní navigace

Soutěž HSBC GRANT: slavnostní galavečer s vyhlášením dvou finalistů proběhne 15. dubna 2013

20. 3. 2013

Sdílet

Výše uvedený projekt řídí HSBC Bank plc, která otevřela svou pobočku v České republice v roce 1997. Služby české pobočky zajišťují správu peněz, financování provozního kapitálu a investic, akviziční financování, projektové a exportní financování, devizové obchody, řízení úrokového rizika a faktoring. 

Principem projektu HSBC GRANT je grantová soutěž a odborné semináře pro exportéry, na kterých lze díky HSBC a jejím partnerům nabrat potřebné znalosti k dalšímu rozvoji.
Soutěž probíhá již čtvrtým rokem a nabízí českým exportérům možnost získat finanční podporu, odborné a finanční poradenství k jejich exportnímu projektu včetně mediální publicity. Nedávno proběhl poslední ze série seminářů pro české exportéry zaměřený na téma řízení rizik a ochrana duševního vlastnictví. Na semináři vystoupili zástupci partnerů projektu - Filip Koutný (ředitel oddělení Treasury, HSBC Banka), Jakub Menčl (advokát, White&Case), Petr Stránský (CEO, utd. by content), Michal Jordán (manažer oddělení pro průmyslové vlastnictví, Linet).

Slavnostní galavečer s vyhlášením dvou finalistů proběhne 15. dubna 2013.

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?