Hlavní navigace

Uplynulo deset úžasných let ACCA v České republice

23. 4. 2013

Sdílet

Pražská kancelář globální Asociace profesních účetních ACCA oslavila desáté výročí svého vzniku. U této příležitosti se diskutovala témata, jako je význam evropského trhu, role finančních ředitelů v byznysu či postavení členů a studentů ACCA ve finanční profesi.

Roger Acton, ředitel ACCA pro Evropu, přednesl na slavnostním večeru nejen proslov před členy a studenty ACCA, ale i před zaměstnavateli či partnerskými profesními organizacemi. Slavnostní večer se konal ve stylovém prostředí Malostranského paláce v Praze.

V rámci výročních oslav ACCA se konala také konference na téma „Jak se mění role finančních ředitelů“. Viceprezident ACCA Anthony Harbinson zde pronesl projev pro delegáty.

 

Prosperita už byla, optimismus do budoucna

K významnému jubileu ACCA se vyjádřila Kateřina Benešová, ředitelka ACCA pro Česko, Slovensko a Maďarsko: „Prvních deset let bylo úžasných jak pro ACCA, tak i pro účetní profesi jako takovou. Bylo to období prosperity a těším se, že i příští dekáda bude úspěšná.“ 

Roger Acton, ředitel ACCA pro Evropu, uvedl: „Jde o velký úspěch, a to nejen zásluhou Katky Benešové a jejího týmu tolik oddanému účetní profesi. Je to také díky našim členům a studentům v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Vážíme si velkého úsilí a snahy, kterou všichni vložili do toho, aby se stali dynamickou součástí finanční branže. Společně tak prokázali, jak jsou finanční profesionálové důležití a jak jsou schopni přizpůsobovat se požadavkům, jež jsou na ně kladeny. K tomu jim gratulujeme a přejeme hodně zdaru v dosahování dalších cílů.“  

 

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?