Hlavní navigace

V nových technolgiích může proniknout mezi světovou špičku i malá firma

17. 4. 2015

Sdílet

Informační systém Alvao určený pro řízení podnikového IT byl certifikován mezinárodní certifikační autoritou Pink Elephant na použití šesti nejvíce využívaných ITIL procesů. Následně byl ověřen společností AXELOS Limited, která dnes stojí za standardem ITIL, jako doporučený nástroj na nejvyšší úrovni GOLD. Alvao se tím zařadilo mezi Top5 světových softwarových nástrojů.

 

Šlo o náročný a dlouhý proces, který jsme úspěšně absolvovali a který je důkazem, že náš produkt patří mezi skutečně nejlepší řešení pro IT na trhu. To, že jsme se dostali mezi pouhých 5 společností na celém světě, nám dodává chuť do další práce na nových verzích systému Alvao,“ dodává ředitel vývoje Alvao Roman Ježdík.

 

Pro získání Gold Level Endorsed muselo Alvao mimo jiné doložit dokumentaci od tří zákazníků, kteří používají Alvao nástroje pro řízení ITIL procesů v takové úrovni, že i jejich prostředí splňuje PinkVerify certifikační kritéria. Ocenění tedy potvrzuje, že systém, který získal certifikaci PinkVerify, není jen nepoužitelná laboratoř, ale jednoduše aplikovatelné řešení pro konečné zákazníky.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?