Hlavní navigace

Web computerworld.cz v novém kabátě

8. 5. 2013

Sdílet

Web Computerworldu nyní splňuje podmínky responsivního vzhledu, což znamená, že kromě přehlednějšího uspořádání došlo i ke sloučení verzí pro počítače a chytré telefony. Design stránek je nyní uzpůsoben tak, aby se daly pohodlně prohlížet na libovolně velké ploše. Nejdůležitější a nejzajímavější příspěvky dostaly nový prostor hned na začátku stránky, ke změně došlo i v náhledu na nejnovější příspěvky, který má nyní jednodušší a intuitivnější ovládání.

Novinkou je katalog aplikací pro podnikové správce IT. Obsahuje užitečné a zajímavé aplikace, které pomohou správcům při práci a které jsou k dispozici zdarma v plné nebo testovací verzi.

Od začátku roku je rovněž možné využívat digitální trafiku, kde jsou k dispozici elektronická vydání všech publikací z našeho vydavatelství, tedy i Computerworldu. Publikace si můžete objednat, zaplatit a okamžitě získat v elektronické podobě. Součástí trafiky je i aplikace pro operační systém Android, kterou najdete v obchodě Google Play. Naše publikace najdete i v nabídce e-vydavatelství Publero a Euromedia.

Výběr článků lze sledovat i v sociální síti Facebook nebo Twitter. Můžete si také objednat týdenní přehled novinek, který automaticky dorazí do vaší e-mailové schránky. Objednat si ho lze tady. Články můžete odebírat také pomocí kanálu RSS.


 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?