Hlavní navigace

ABRA Server – hardware pro informační systém

16. 5. 2012

Sdílet

Známý český softwarový dům prezentoval speciálně vyladěný server pro provoz informačního systému ABRA

Server ABRA Q1xx byl vyprojektován v IT laboratoři s cílem vytvořit jednoduché, optimalizované a garantované řešení pro provoz IS ABRA, které bude zároveň využitelné i pro další IT služby v síti. ABRA Server při výborném poměru cena/výkon nabízí optimalizovanou konfiguraci a sladění jednotlivých komponent. S ohledem na to, že v menších firmách nebývá k dispozici místnost pro server a firmy často servery umisťují přímo na pracovištích, je ABRA Server tichý a designově atraktivní. K dispozici jsou tři barvy šasi: černá, stříbrná a červená.

Uživatel ABRA Serveru má na výběr tři úrovně garance. Standardně je dodávána čtyřletá záruka; navíc lze objednat servis s garancí opravy u zákazníka. ABRA Server dále nabízí unikátní garanci nejvyšší úrovně, která je postavena na plném obnovení chodu všech softwarových součástí, včetně IS ABRA. Pro zákazníka to znamená, že v případě problému nemusí koordinovat činnost více dodavatelů.

ABRA Server je již z výroby vybaven potřebnou technologií pro virtualizaci. Jako rozšíření lze objednat další stavební kostky do serverové stavebnice. Prozatím je v nabídce terminálový server, poštovní server Linux, Exchange či brána pro zabezpečení připojení k internetu. Díky virtualizační vrstvě zákazník může provozovat i vlastní virtuální servery. Jako příslušenství lze objednat záložní zdroj napájení nebo externí zálohovací zařízení. Veškerá přídavná zařízení jsou dodávána v nakonfigurované podobě tak, aby optimálně pracovala s ABRA Serverem.

 

 

Zdroj: ABRA Software a.s.

Autor článku