Hlavní navigace

Co odhalí průzkum zabezpečení informací? Zúčastněte se do 31. 3. 2013

11. 2. 2013

Sdílet

 Autor: © Victoria - Fotolia.com
Web cfoworld.cz se zapojil do 11. ročníku online průzkumů organizovaných společností IDG po celém světě. Všechny naše čtenáře zveme k vyplnění webového dotazníku. Vylosovaný výherce získá Apple iPad Mini.

CFO World zve všechny čtenáře z řad jednotlivců i profesionálů v oboru, kteří se zajímají o informační technologie i informace obecně a zejména jejich zabezpečení, k účasti na průzkumu pro rok 2014.

Chtěli bychom se dozvědět zejména vaše názory na obsah a informace související s technologiemi a jejich zabezpečením. Tento průzkum by vám neměl zabrat 15 až 18 minut času. Informace, které nashromáždíme, slouží výhradně pro výzkumné účely a budou uchovávány jako přísně důvěrné. Vaše soukromí je zaručeno.

Dotazník je otevřen do 31. března 2013 a je k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, ruštině, španělštině, portugalštině, čínštině a japonštině.

Vylosovaný výherce získá Apple iPad Mini. Všichni účastníci navíc získají souhrnnou zprávu z průzkumu. Tento užitečný nástroj poskytne účastníkům průzkumu pohled na aktuální stav přístupů k zabezpečení informací a překážek, které se mohou objevit. Pokud se chcete zúčastnit soutěže i iPad nebo získat závěrečné materiály, musíte zadat své jméno a e-mailovou adresu.

Pokud se chcete průzkumu zúčasnit, klikněte zde.

Děkujeme za váš čas i za účast.

ICTZ24

 

 

Byl pro vás článek přínosný?