Hlavní navigace

Deloitte Legal je nejatraktivnějším zaměstnavatelem pro mladé právníky

23. 3. 2012

Sdílet

Nejatraktivnější právní kanceláří pro studenty právnických fakult je Deloitte Legal. Vyplývá to z průzkumu TOP zaměstnavatelé 2011 České studentské Unie (ČeSU), v němž si 8 tisíc českých studentů všech oborů s nejlepšími studijními výsledky vybírali společnost, u které by v budoucnu chtěli pracovat.

Výše uvedeného průzkumu se zúčastnilo i několik stovek studentů právnických oborů všech právnických fakult v ČR.

„Toto ocenění nás velmi potěšilo a je pro nás poctou, že tolik mladých talentů nás považuje za atraktivního zaměstnavatele. Snažíme se jim proto vyjít vstříc a někteří z nich mohou u nás v budoucnu najít uplatnění. Protože se však počet zájemců rok od roku zvyšuje, nemůžeme uspokojit všechny a mezi stovkami zájemců si vybíráme jen ty opravdu nejlepší,“ řekl k ocenění partner Ambruz & Dark/Deloitte Legal Vladimír Ambruz.

„Nábor studentů 2. a 3. ročníku právnických fakult pro práci na částečný úvazek s perspektivou dalšího uplatnění probíhá každý rok na jaře. I mimo toto období evidujeme až stovky přihlášek, přičemž chceme dát šanci i dalším mladým právníkům, které chceme oslovit na studentských veletrzích pracovních příležitostí. Od zájemců požadujeme především aktivní znalost angličtiny, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, pozitivní přístup, schopnost týmové práce a zájem o další profesní růst,“ dodává associate partner Ambruz & Dark/Deloitte Legal Jiří Markvart odpovědný za recruiting.