Hlavní navigace

Den s Fleetem v Mostě – přidejte se!

20. 5. 2016

Sdílet

 Autor: Tour de Fleet
Ve čtvrtek 26. května 2016 se koná na mosteckém polygonu a autodromu Den s Fleetem – odborně–testovací akce pro manažery firemních vozových parků nejen z Mostecka a severních Čech. Úspěšný loňský ročník přiměl pořadatele zařadit Most do programu i letos.

Odborný magazín FLEET firemní automobily je již od roku 2007 pořadatelem akcí na podporu odvětví správy vozových parků. Scházejí se na nich jak manažeři českých firem, spjatí s fleet managementem, tak i dodavatelé odvětví od automobilek, leasingových společností přes pojišťovny, servisní sítě až třeba po distributory PHM .

 

Od loňského roku jsou tyto akce spojeny pod seriál nazvaný Tour de Fleet. Letos se Tour de Fleet skládá z šesti událostí, a právě ta druhá v pořadí se koná v Mostě. Pro koho je tedy mostecký Den s Fleetem určen? Pro všechny manažery českých firem, kteří se plně nebo v části své pracovní náplně starají o firemní auta. Kteří rozhodují či spolurozhodují o jejich nákupech, způsobech financování, servisu apod. A samozřejmě je akce vhodná i pro podnikatele, živnostníky a výdělečně činné osoby, které mají třeba jen pár aut ve firmě. A co mohou hosté na Dni s Fleetem zažít? V dopolední části se nabízí kvalitní konferenční program ve foyer mosteckého polygonu, odpoledne pak především testovací jízdy, při nichž bude k dispozici až stovka osobních a lehkých užitkových vozů k osobnímu odzkoušení. K dispozici budou samozřejmě zástupci značek, kteří poskytnou fundované informace; na stáncích pak zástupci dalších partnerů z různých dodavatelských odvětví.

 

Novinkou letošní Tour de Fleet je soutěž o osobní vůz od společnosti Louda Auto v hodnotě 350.000 Kč. Každý host, který otestuje v průběhu dne minimálně pět vozů, vyplní testovací kartu a nechá si test potvrdit od zástupce značky, se automaticky kvalifikuje do slosování o tuto hodnotnou cenu. To se uskuteční u příležitosti slavnostního galavečera v Praze dne 20. října 2016. Pravděpodobnost vyhrát nebude zas tak malá – losovat se bude z přibližně ze 400 testovacích karet, pokud se zachová trend z první letošní akce na Masarykově okruhu v Brně, při níž odevzdalo vyplněnou testovací kartu 80 hostů.

 

Pokud tedy třeba zrovna plánujete nákup firemního auta, přijeďte 26. května do Mostu. Účast je zdarma, oběd a občerstvení zajištěno po celý den.

 

Odkazy:

 

 

Akci i letos natáčí štáb televize Sport 5, která odvysílá dokument.

 

Fakta o akci:
Den s Fleetem 2016 - Most
Celostátní setkání manažerů pro pořizování a správu vozových parků a dodavatelů odvětví
Datum konání: 26. května 2016
Program od 9:30, registrace od 8:30
Centrum bezpečné jízdy – Polygon Most
Hořanská cesta 205
434 01 Most
www.autodrom-most.cz

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku