Hlavní navigace

Jak vydělávat prostřednictvím webových stránek na principu affiliate

15. 5. 2012

Sdílet

 Autor: © Victoria - Fotolia.com
Affiliate program HELIOS, založený na odměňování provizí za propagaci produktů prostřednictvím webových stránek, spustila před nedávnem společnost Asseco Solutions. Program je určen pro vlastníky webových stránek, kteří chtějí jejich prostřednictvím vydělávat.

Principem spolupráce je zprostředkování obchodu ve prospěch provozovatele partnerského affiliate programu, společnosti Asseco Solutions. Odměnou za takto zprostředkovaný obchodní případ je zajímavá provize. Partnerem programu může být kterýkoli externí subjekt, ať už fyzická osoba – podnikatel nebo právnická osoba, jenž se zaregistruje do partnerského affiliate programu HELIOS a souhlasí s obchodními podmínkami programu.

Po úspěšné registraci obdrží partner na e-mail, uvedený při registraci, bannery provozovatele programu, které poté umístí na své webové stránky. Prostřednictvím bannerů si potenciální zákazník stáhne trial či demo verzi programu z rodiny systémů HELIOS. Pokud jej produkt zaujme a zakoupí jej, je partnerovi na účet připsána provize. Mezi producenty ERP systémů v České republice je Asseco Solutions prvním, který využívá tento způsob partnerského prodeje svých systémů.

 

Zdroj: Asseco Solutions

 

 

Foto: © Victoria - Fotolia.com

 

 

Byl pro vás článek přínosný?