Hlavní navigace

Jděte do diamantů!

30. 9. 2010

Sdílet

 Autor: © Anna Khomulo - Fotolia.com
Nákup diamantů navíc formou dluhopisu je ze své podstaty konzervativní, bezpečná a opatrná investice, dostupná většině malých a středních investorů.

Společnost Diamonds International Corporation (D.I.C.) nabízí Diamantové dluhopisy, kterými činí tuto investici lidem dostupnou. Drobní investoři se tak mohou stát součástí úspěchu české firmy a při investicích od 1000 eur získat vysoce stabilní, bezpečný a exkluzívní nástroj na zhodnocování peněz.

V době turbulentních pohybů na burzách a krachů velkých firem během krize se jako nejbezpečnější nástroj investice osvědčily právě diamanty a další drahé kovy. Konzervativní investoři dobře vědí o jejich trvalé hodnotě a obracejí pozornost právě k těmto příležitostem. Nákup diamantů navíc formou dluhopisu je ze své podstaty konzervativní, bezpečná a opatrná investice, dostupná většině malých a středních investorů. „Může být ale zajímavá také pro velké investory, institucionální investory, kteří jí mohou použít pro tvorbu svých investičních portfolií a obchodních strategií,“ vysvětlil Svetozár Ružička, manažer projektu Diamantových dluhopisů D.I.C.

 

Malý diamant anebo dluhopisy? 

Čím větší diamant máme, tím je investice smysluplnější a výnosnější. Malý diamant není investicí, slouží jako šperk, symbol radosti, touhy a osobního významu pro jeho držitele. Společnost D.I.C. nabízí možnost podílet se na zisku z nejdražších kamenů prostřednictvím dluhopisů. Hodnota obligace činí 1000 eur. Nákup se tak stává výrazně výhodnou investicí pro běžného člověka, který má zájem zhodnotit svoje volné finanční prostředky, ale na nákup maximálně koncentrovaného bohatství v podobě vlastního investičního diamantu by jinak nedosáhl. „Drobní investoři by se sami podobné investice nezúčastnili, ale sdílené spoluvlastnictví otevírá možnost vázat zisky i malých investic k diamantům nejvyšších kvalitativních a váhových kategorií,“ vysvětlil Přemysl Synek, generální ředitel společnosti D.I.C., která je jako jediná firma ve střední Evropě členem Antverpské diamantové burzy. Ryze česká společnost přiváží diamanty nejen do Evropy, ale jedinečně propracovaný byznysplán počítá s nárůstem aktivit také mimo evropský kontinent, zejména pak na asijských trzích.

 

Diamant jako ryze český byznys 

Prostřednictvím diamantovým dluhopisů může prakticky každý podpořit podstatu tohoto zajímavého, rostoucího byznysu, který byl založen v České republice a unikátně spojuje obchod s investičními diamanty a šperky. Dluhopisy jsou pětileté a výplata zisku probíhá jednou ročně v lednu. Investice do diamantů jsou specifické, odlišné od investic například do cenných papírů. Diamant je prakticky nezničitelný, celosvětově uznávaný, zájem o něj bude vždy, a to po celém světě.

 

ICTZ24

Zdroj: Conpro

 

Byl pro vás článek přínosný?