Hlavní navigace

Jste dynamický exportér? Přihlaste se do soutěže a nastartujte další růst své firmy!

12. 5. 2015

Sdílet

 Autor: © Franck Boston - Fotolia.com
Export je jednou z klíčových oblastí, která ovlivňuje český hospodářský růst a firmy, které vyvážejí do zahraničí, tvoří klíčovou část otevřené české ekonomiky. Právě proto stojí za to podporovat všechny, kteří dokáží obstát na vysoce konkurenčních zahraničních trzích – jejich úspěch znamená výhodu pro celou Českou republiku.

Jedním z těch, kteří úspěchům českých exportérů napomáhají dlouhodobě, je pražská pobočka mezinárodní banky HSBC. Kromě toho, že nabízí širokou škálu služeb pro financování českého exportu, podporuje navíc proexportně orientované české společnosti a pomáhá perspektivním vývozním projektům.

Nyní se mezi ty, kterým banka HSBC nabízí svou podporu, může zařadit i vaše firma!

 

Po pěti letech, kdy banka pravidelně oceňovala české exportéry v rámci soutěže HSBC Grant, je zde projekt HSBC International Business Awards, jehož pravidla a přihlášku najdou zájemci na webové adrese www.hsbcawards.cz. Existuje hned několik důvodů, proč se do něj se svým exportním projektem přihlásit. Pokud zvítězíte, získáte od banky HSBC, která je jednou z největších bankovních a finančních institucí světa a působí ve více než 70 státech a teritoriích, intenzivní podporu svého projektu. Budete mít rovněž možnost zúčastnit se seminářů zaměřených na mezinárodní obchod, cash management a řízení rizik vyplývajících ze směnných kurzů. A také získáte právní a manažerské poradenství od renomovaných partnerů projektu – společností EY a White & Case. Soutěž dále podporují Czech Top 100, CzechTrade, ČEB, EGAP a Svaz průmyslu a dopravy ČR.

cybersecurity22

 

Svůj exportní projekt můžete přihlásit do 15. května 2015. Aby pro vás byla účast co nejméně administrativně zatěžující, nabízí pořadatel aktivní pomoc při přihlášení do soutěže a asistenci při podání přihlášek. Na výše uvedené webové adrese najdete jak přihlášku, tak pravidla soutěže, která je vypsána ve dvou kategoriích. Naděje českého exportu je určená pro středně velké firmy s obratem nad 800 milionů a do 1,5 miliardy korun ročně a jejím smyslem je nastartovat další růst vývozu firmy. Mezinárodní inovace je kategorie pro velké společnosti s obratem nad 1,5 miliardy korun ročně. Klade si za cíl podpořit inovace v oblasti vývozu. Vítězové budou vyhlášeni na galavečeru počátkem června a pokud se přihlásíte, může mezi nimi být právě vaše firma. Nepropásněte svou příležitost!