Hlavní navigace

Ladislav Seifrt je ve Sberbank CZ nově zodpovědný za vedení týmu digitálního bankovnictví

20. 2. 2017

Sdílet

 Autor: Sberbank
Řízení digitálního bankovnictví ve Sberbank CZ převzal od ledna Ladislav Seifrt (35). Pod jeho vedením banka plánuje uvést do konce roku na trh nové internetové a mobilní bankovnictví.

Ladislav Seifrt do Sberbank přináší dlouholeté zkušenosti z oblasti digitálních kanálů, online marketingu a informačních technologií zaměřených na prodejní aktivity. Svou kariéru v bankovnictví zahájil v roce 2003 ve skupině GE Capital, kde se přímo podílel na zavedení prvního online řešení pro prodej úvěrů, přeměně internetového bankovnictví, či spuštění mobilního bankovnictví a mobilních plateb. Ve společnosti General Electric, kde působil podstatnou část své kariéry, došlo pod jeho vedením k zavedení online prodeje všech retailových produktů.

 

Od roku 2014 Ladislav Seifrt působil ve Sberbank Europe, mateřské společnosti Sberbank CZ, kde vybudoval tým zodpovědný za řízení digitálního bankovnictví napříč všemi deseti zeměmi ve skupině Sberbank Europe. V Německu se podílel na vzniku nové online banky Sberbank Direct, pod jeho vedením došlo k obměně platforem přímého bankovnictví ve většině zemí skupiny a významnému růstu online prodeje na všech trzích. Od ledna tohoto roku přešel do Sberbank CZ, kde bude jeho prvním hlavním cílem dokončení projektů nového internetového a mobilního bankovnictví.

CS24

 

Ladislav je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, hovoří anglicky. Mezi jeho záliby patří cestování a sport – převážně lední hokej, lyžování, cyklistika a jóga. Ladislav je ženatý a má dvě děti (2 a 5 let).

Byl pro vás článek přínosný?