Hlavní navigace

Martin Fiala povede nově zřízený tým Strategie v EY

10. 11. 2015

Sdílet

 Autor: EY
Martin Fiala (34) byl jmenován výkonným ředitelem v oddělení transakčního poradenství společnosti EY. Povede nově zřízený tým Strategie.

„Martinova role bude spočívat především v nalezení příležitostí pro poradenské služby v oblasti strategie, jak v rámci realizované transakce, tak před vlastní transakcí a po ní. Bude zodpovědný za práci svého týmu v České republice, na Slovensku a rovněž v dalších zemích regionu střední a jihovýchodní Evropy (Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko a Srbsko). Jsem přesvědčen, že díky Martinovým zkušenostem a znalostem v oblasti strategie budeme moci našim klientům nabídnout ještě komplexnější služby,” říká Peter Wells, vedoucí partner oddělení transakčního poradenství EY v České republice.

 

Nově vzniklý tým Strategie doplní nabídku divize transakčních služeb. EY výrazně posiluje své kompetence v oblasti Strategie nejen ve střední Evropě, ale globálně za účelem nabídnutí komplexního portfolia poradenských služeb klientům. Regionální tým je tak součástí globální iniciativy, jejímž cílem je poskytovat klientům strategické poradenské služby pod značkou EY.

 

Martin Fiala strávil většinu své profesní kariéry ve strategickém poradenství, před příchodem do EY působil ve společnosti Roland Berger. Postupně pracoval a řídil projekty ve střední a východní Evropě, které se týkaly komerční due diligence, strategie růstu nebo zvyšování produktivity. Zaměřuje se především na energetiku. Vystudoval mezinárodní vztahy, ekonomii a komerční právo v Praze a Nottinghamu. Martin žije v Praze, je ženatý a má dvě dcery.

Byl pro vás článek přínosný?