Hlavní navigace

Novým šéfem společnosti Mopet CZ je Radek Havlík

18. 9. 2015

Sdílet

 Autor: archiv redakce
Dceřinou společnost České spořitelny Mopet CZ, která pro banku vytváří nové platební služby, vede od srpna 2015 Radek Havlík (54). Ve funkci nahradil Filipa Zemana, který v České spořitelně vede digitální a přímý prodej.

„Budoucnost finančních služeb leží v digitálním světě. V něm je vítězem ten, kdo je rychlejší, inovativnější a klientům nabídne uživatelsky příjemnější řešení. Věřím, že v Mopet CZ zužitkuji své bohaté zkušenosti z oblasti e-commerce a finančních technologií. Chci využít synergií s Českou spořitelnou a také velkého potenciálu Mopetu, kde umíme ve velmi krátkém čase vyvinout, otestovat a spustit nový produkt či službu z oblasti finančních technologií,“ řekl Radek Havlík, generální ředitel Mopet CZ.

 

Radek Havlík přišel do České spořitelny z firmy Valutomat, kde na pozici výkonného ředitele nastartoval v České republice službu internetové peer to peer směnárny www.valutomat.cz pro polskou společnost Currency-One, která stejnou službu v Polsku provozuje již od roku 2010. Předtím pracoval ve společnosti Allegro Group CZ, vedl produktový tým portálu Aukro.cz či strategický projekt portálu Heureka.cz.

 

V letech 2006 – 2011 se ve společnosti Microsoft věnoval nejdůležitějším partnerům z oblasti podnikových informačních systémů.

 

Radek Havlík je ženatý, má dvě děti. Ve volném čase se věnuje hlavně sportu, konkrétně jezdectví, golfu a lyžování.