Hlavní navigace

Poslední šance přihlásit se do žebříčku TOP 100

10. 6. 2019

Sdílet

 Autor: Sergey Nivens - Fotolia.com
Kdo nestihl ani prodlouženou výzvu, může podat přihlášku ještě během redakčního zpracovávání formulářů. Příjem přihlášek však definitivně skončí ve středu 12.6.2019 v 18.00!

Stále je poslední možnost přihlásit se do přehledu, který mapuje ICT trh v ČR a v němž by žádná významnější firma neměla chybět. Základní prezentace v tabulkových přehledech je zdarma. Redakční zpracování finišuje, poslední opozdilci mohou dodat naskenované přihlášky do středy 12. 6. 2019 do 18 hod.


Žebříček TOP 100 ICT firem v ČR

Nejde o soutěž, ale v prvé řadě o přehled, který mapuje ICT trh v České republice a v němž by žádná významnější firma neměla chybět. Tato publikace, která vychází v dvojjazyčné verzi (česky a anglicky) a která mapuje trh ICT v ČR, je mezi čtenáři CIO Business Worldu velmi populární. A nejen mezi nimi - každoročně dostáváme množství žádostí o její dodatečné poskytnutí od dalších institucí i jednotlivců.

 

Prosíme účastníky dotazování o uvedení maximálního množství požadovaných údajů, které rozšíří informační hodnotu žebříčku a současně kvalifikují vaši společnost do některého z dílčích žebříčků sestavovaných pro jednotlivé kategorie údajů. 

Vedle klasického žebříčku TOP 100, jehož řadicím (a proto i požadovaným) kritériem jsou tržby v ČR za poslední fiskální rok, chceme letos dát opět prostor i firmám, které tento údaj nezveřejňují -  často proto, že jsou aktivní v širší geografické oblasti. Pro ně existuje možnost zaregistrovat se do Přehledu firem s působností v Česku.

 

Mladší technologicky orientované firmy se mohou zařadit (třeba i paralelně s účastí v žebříčku Top 100) do zvláštního přehledu Nadějné firmy, který je určen pro subjekty, které vznikly nebo zahájily činnost po 1.1.2012.

Dotazník pro všechny varianty účasti je společný. 

Termíny

  • Ukončení redakčního zpracování a poslední možnost pro doručení naskenovaných přihlášek do ankety: 12. 6. 2019 do 18:00.
  • Vychází: 28. 6. 2019

Jak se přihlásit?

Nechcete chybět? Pak prosím vyplňte tento dotazník přímo zde, na našich webových stránkách na adrese:
> https://dotazniky.businessworld.cz

> Další podrobnosti a možnosti rozšířené prezentace firem

Po jeho vyplnění a úspěšném odeslání vám systém navíc ještě zobrazí vyplněný formulář připravený k tisku. Ten prosím vytiskněte a s razítkem a podpisem oprávněné osoby z vaší firmy nám jej zašlete faxem, klasickou poštou nebo e-mailem – potřebné kontakty získáte poté, co dotazník vyplníte. Možná vám to může připadat zbytečně složité, ale náš systém zpracování musí vyloučit chyby způsobené přepisováním údajů a zároveň také zaručit, že údaje opravdu pocházejí z vaší firmy a vy jste s nimi srozuměni.

 

Nezapomeňte nejen vyplnit a zamknout on-line formulář, ale také obratem poslat povrzený (orazítkovaný) vytištěný formulář; a to naskenovaný mailem. 

 

Buďte v obraze:
O případných změnách v termínu uzávěrky dat pro ročenku Top 100  a o dalších možnostech prezentace vaší firmy v našich přehledech pravidelně informujeme v  našem newsletteru. Odběratelé newsletteru budou mít také možnost stáhnout ssi ročenku zdarma v elektronické podobě. Proto doporučujeme, abyste se k odběru našeho zpravodaje přihlásili zde: https://businessworld.cz/newsletter

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku