Hlavní navigace

Semináře proti papírování – koncentrované zkušenosti s elektronickými dokumenty

29. 9. 2011

Sdílet

 Autor: © 3ddock - Fotolia.com
Další vlnu seminářů o praktických aspektech přechodu od listin k elektronickým originálům dokumentů připravují společně specializovaný server www.bezpapiru.cz a firma Software602.

Výše zmíněné semináře probíhají již více než tři roky a jsou průběžně doplňovány o nejlepší praktiky, legislativní novinky i nové zkušenosti z projektů. 

„Jestliže už i slovutní soudci důchodového věku přestávají tisknout a čtou si dokumenty na tabletech, nemůže být pochyb o tom, že konec papírové doby je v dohledu. Téměř každý si uvědomuje, že tištění, podepisování a skladování papírů a vyhledávání v nich lidem ve firmách zbytečně komplikuje život a působí zbytečné náklady. Ale je mnoho těch, kdo si nejsou jisti, jak rychle a jak daleko mohou postoupit,“ říká šéfredaktor serveru www.bezpapiru.cz Petr Hampl. „Semináře jim umožní probrat různé pochybnosti a zjistit, jak vyřešili právní i technické záležitosti jinde. Ale jsou užitečné i pro ty, kdo už elektronizovali a chtějí pokračovat nebo se ujistit, že jdou správnou cestou.“

Tak jako v minulosti i nyní platí, že celodenní semináře jsou placené a zkrácené dvouhodinové verze jsou pro registrované účastníky zdarma.

Konkrétní témata jednotlivých setkání se liší. Pokračuje obecný seminář, kde jsou probírány záležitosti kolem elektronického podpisu, datových schránek, schvalování, archivace a kde jsou možnosti elektronizace předvedeny na běžných podnikových procesech, jako je schvalování faktur, vytváření objednávek, administrativa služebních cest apod. Kromě toho běží semináře zaměřené na specifika jednotlivých sektorů trhu, specializovaný workshop o fakturách, akce pro ty, kdo pracují se systémem SAP a další.

Účastníci zpravidla oceňují, že školení nevedou profesionální lektoři – teoretici, ale projektoví manažeři, kteří jsou schopni nabídnout zkušenosti z desítek projektů a praktický přístup. Mají zároveň za sebou debaty s právníky a dokážou poradit, jak získat podporu uživatelů.

Podrobnější informace získáte na www.602.cz/seminare-bezpapiru, kde se také můžete přihlásit.

 

Foto: © 3ddock - Fotolia.com

 

CS24

Zdroj: Software602

 

Byl pro vás článek přínosný?