Hlavní navigace

Simon Palupčík je novým ředitelem divize IVS ve společnosti Bureau Veritas

5. 1. 2016

Sdílet

 Autor: Bureau Veritas
Inspekční a certifikační společnost Bureau Veritas má nového ředitele divize IVS (kontrolní periodické služby, BOZP, požární ochrana a ekologie). Od ledna 2016 do funkce nastoupil Simon Palupčík.

Simon Palupčík bude na své pozici zodpovědný za veškeré provozní, technické, finanční a obchodní činnosti zmíněné divize, její řízení, vedení pracovníků a komunikaci s klienty. Reportovat bude generálnímu řediteli Jakubu Kejvalovi.

 

„Mým cílem je navázat na práci svého předchůdce, zvýšit podíl na trhu a poskytovat klientům komplexní služby s vysokou přidanou hodnotou,“ říká nový ředitel divize IVS, který ve funkci nahradil Júlia Beličku.

soutez_casestudy

 

Simon Palupčík vystudoval Fakultu strojní na Vysoké škole báňské - Technické univerzitě v Ostravě a dále pak Sheffield Hallam Universitu (MBA). Od roku 2003 působí na manažerských pozicích v oblasti poskytování služeb certifikace, inspekce a testování. V rámci své profesní kariéry pracoval mimo jiné v Českém institutu pro akreditaci, Technickém a zkušebním ústavu stavebním Praha, SGS CZECH REPUBLIC a TÜV SÜD Czech, kde dosud zastřešoval zejména obchodní a rozvojové aktivity divize Industry&Real Estate na pozici business development manager.

Byl pro vás článek přínosný?