Hlavní navigace

Společnost Tetra Pak jmenovala nového viceprezidenta a generální ředitelku

26. 2. 2015

Sdílet

 Autor: archiv redakce
Charles Héaulmé je novým viceprezidentem pro Evropu a Střední Asii, Małgorzata Kołton bude řídit Tetra Pak Polsko & Danube.

Společnost Tetra Pak pověřila Charlese Héaulmého (48) řízením regionu Evropy a střední Asie. Ve své roli bude Charles Héaulmé odpovědný za 55 zemí, 43 obchodních zastoupení, 13 výrobních závodů, 4 550 zaměstnanců a obrat ve výši 3,5 miliardy eur. Małgorzata Kołton byla jmenována novou generální ředitelkou pro Tetra Pak Polsko & Danube, který zahrnuje Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko.

 

„Společnost Tetra Pak od svého založení neustále roste. Tento úspěch je důsledkem zavádění inovací, zaměření na potřeby zákazníků a důrazu na udržitelnost. Budeme nadále stavět na těchto pevných základech. Zaměříme se na další rozvoj našeho úspěšného portfolia, pronikání do nových segmentů trhu a posilování klíčových obchodních oblastí, jako je například Technický servis. Významných výsledků dosahujeme skrze neustálé zlepšování kvality našich služeb. Mým závazkem je tuto pozici v následujících letech dále posilovat,“ řekl Charles Héaulmé po svém jmenování.

 

Podle generální ředitelky Małgorzaty Kołton musí společnost Tetra Pak úzce spolupracovat se svými zákazníky, aby pochopila jejich potřeby a dokázala jim pomáhat v obchodním růstu. Má proto v plánu posilovat vazby s obchodními partnery z řad zpracovatelů potravin a nápojů. Cílem je spotřebitelům trvale dodávat kvalitní a bezpečné výrobky v atraktivním balení.

 

„Největší výzvou v nové pozici pro mě bude přinášet jedinečná řešení na český, slovenský, maďarský a polský trh, které jsou si navzájem velmi podobné a zároveň v mnoha ohledech odlišné,“ říká Małgorzata Kołton. „Společnost Tetra Pak je dodavatelem komplexních řešení, to znamená, že nejsme pouze dodavatelem pro zpracování a plnění tekutých potravin a obalového řešení, ale také navazujících služeb včetně technického servisu a detailních znalostí trhu. Jsem velmi ráda, že mohu pracovat ve všech čtyřech zemích s profesionálními kolegy, kteří chápou potřeby svých trhů.“

 

Charles Héaulmé

Cloud22

Od svého nástupu do společnosti Tetra Pak v roce 1999 zastával Charles Héaulmé, který je francouzské národnosti, vedoucí pozice v několika zemích Evropy a Latinské Ameriky. Před jmenováním do funkce viceprezidenta byl generálním ředitelem Tetra Pak Iberia. Během své kariéry ve společnosti Tetra Pak žil a pracoval v 9 zemích, díky čemuž má zkušenosti z různých obchodních prostředí.