Hlavní navigace

Tereza Matějková vede od října 2015 HR v ČSOB Pojišťovně

13. 10. 2015

Sdílet

 Autor: archiv redakce
Odbor lidských zdrojů Tereza vede od 1. října 2015 v ČSOB Pojišťovně Matějková. V této pozici nahradila Pavla Ullricha, který ve společnosti skončil po vzájemné dohodě.

Tereza Matějková (36) přichází do ČSOB Pojišťovny z ČSOB banky. Před ČSOB pracovala v agentuře CzechInvest, kde se nejprve věnovala zahraničním investorům přicházejícím do České republiky a poté nastoupila na pozici HR manažera. Další zkušenosti z oblasti HR získala jako Business partner ve společnosti GlaxoSmithKline. V roce 2008 nastoupila do ČSOB, kde zastávala pozici manažera útvaru Rozvoj kariéry a posledních pět let působila jako výkonná manažerka útvaru Vzdělávání a rozvoj.  V této roli byla zodpovědná za strategii rozvoje zaměstnanců společnosti, zavádění nových vzdělávacích metod a zároveň spolurozhodovala o strategickém směřování celého útvaru Řízení lidských zdrojů v bance. Od října 2014 do května letošního roku byla pověřená řízením útvaru HR a plně zodpovědná za nastavení jeho priorit a strategie.

 

„Pozice v ČSOB Pojišťovně je pro mě velkou výzvou. Chci společně se svým týmem maximálně podporovat zaměstnance pojišťovny v dosažení našich strategických cílů. Klíčové je nastavit systém, který umožní oceňovat nadstandardní výkony, inovativní myšlení a zároveň co nejvíce podpoří spolupráci v rámci skupiny. Ráda bych přispěla k vytvoření moderního prostředí a takové kultury, která umožní dlouhodobě fungovat ve změnách. Abychom ve změnách obstáli, je třeba v nich umět žít,“ říká Tereza Matějková.

Byl pro vás článek přínosný?