Hlavní navigace

Vladimír Horák je novým ředitelem divize Business Solutions v CCV Informační systémy

17. 12. 2014

Sdílet

 Autor: archiv redakce
Ředitelem divize Business Solutions ve společnosti CCV Informační systémy byl jmenován Vladimír Horák. Nástupem do této funkce zaplňuje mezeru, která trvala od července, kdy předchůdce Marek Procházka přešel ve společnosti na pozici Business Development Managera.

„Věříme, že Vladimír Horák ve své nové roli úspěšně naváže na naše dosavadní úspěchy a dále posílí náš klientsky orientovaný přístup,“ říká Dalibor Damborský, jednatel společnosti CCV Informační systémy.

 

Vladimír Horák (34 let) působí v CCV od roku 2008. Na post ředitele divize Business Solutions přechází z pozic projektového manažera a následně vedoucího realizace. Ještě předtím působil v roli programátora, konzultanta a service managera ve společnosti AutoCont CZ. Vystudoval obor Informatika a automatizace na Fakultě strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně. Je ženatý a má dvě děti. Ve svém volném čase se zajímá o turistiku, fotografování a nové technologie.

 

Divizi zaměřenou na specializovaná oborová řešení podnikových informačních systémů Microsoft Dynamics dále posílí na výkonném marketingovém postu Helena Konečná.

ČTĚTE TAKÉ:

→ Česká spořitelna a CCV Informační systémy: dvě služby konsolidace elektronických faktur spolupracují
Služby konsolidačního centra Orion, provozovaného společností CCV Informační systémy, se rozšířily o nové možnosti díky uzavření roamingového propojení se službou @FAKTURA 24 poskytovanou Českou spořitelnou. 

G+