Hlavní navigace

5 hlavních předností laserového tisku

 Autor: © adimas - Fotolia.com
Bez kvalitní tiskárny se dnes neobejdou jak kanceláře, tak i domácnosti.
23. 5. 2019

Sdílet

Vybrat tu správnou nemusí být jednoduché. Vždyť na trhu jsou jak jehličkové, tak inkoustové a laserové. Právě posledně jmenované jsou z hlediska kvality tisku, rychlosti i ekonomie jednoznačně nejvýhodnější. Nevěříte? Pak nepřestávejte číst. Podíváme se totiž na hlavní přednosti tohoto tisku mnohem podrobněji.

 

Expresní rychlost tisku

Tisk prostřednictvím laserové tiskárny je neskutečně rychlý. Vždyť dokážete bez problémů vytisknout až 60 stran za minutu. Především v nejrůznějších firmách je tato vlastnost doslova nedocenitelná. S větším množstvím modelů vytisknete za minutu neskutečné množství nejrůznějších dokumentů.

 

Maximální kvalita tisku

 Tak na tu se můžete spolehnout. Mnohdy se věci mají tak, že vybíráme náplň to tiskárny, která je nejlevnější. Jedná se o takzvané kompatibilní tonery. Pořídit je lze za ve srovnání s originály za minimální cenu. Přesto se tato skutečnost na kvalitě tisku dokument nijak neprojeví.

 

Čistý tisk

Zatímco u klasických inkoustových tiskáren musíme mnohdy čekat na to, až natištěná stránky uschne, u laserových nic takového nehrozí. Dokumenty si odebíráme tak, jak vyjíždějí z tiskárny.

 

Minimální náklady na tisk

Při pořízení kompatibilního toneru třeba na https://www.tonerpartner.cz/ si můžete být jistí tím, že náklady na tisk budou opravdu minimální. Cenově se už při pořízení toneru dostanete hodně nízko.  

 

Vysoká odolnost

Zapomeňte na neustálé zasychání barvy v tryskách. Nic takového u laserových tiskáren v žádném případě nehrozí. Poruchy jsou velmi výjimečnou záležitostí. Stačí zkrátka jenom vyměňovat náplň v momentu, kdy dojde. Tím pádem se snižují i náklady a případně samozřejmě spoří čas. Hlučnost tisku je mimochodem také minimální.