Hlavní navigace

Klíčová témata pro finanční ředitelky a ředitele v roce 2022

 Autor: Blue Events
Jak nemít finance pod tlakem je ústředním tématem XI. ročníku CFO Congressu, který se koná 18. května v ČNB.
2. 5. 2022

Sdílet

Firemní finance procházejí zatěžkávající zkouškou. Vedle aktuálních témat v podobě mírnění dopadů války na Ukrajině řeší finanční ředitelky a ředitelé otázky spojené s inflací, energetickou krizí, riziky kybernetického útoku, výpadky v dodavatelsko-odběratelském řetězci, ESG reportingem a další.

Na tato témata se proto zaměří i program letošního ročníku CFO Congressu. Ten dále nabídne ekonomickou prognózu v podání Davida Marka z Deloitte, aktuální data z trhu práce z úst Tomáše Ervína Dombrovského z LMC a příklady technologických řešení pro efektivní finanční řízení. Jak se vyrovnat s psychickým tlakem pomocí praxe plné koncentrace přiblíží v rozhovoru s moderátorem Danielem Stachem rekordman v plavání pod ledem David Vencl. 

Konferenční den uzavře panelová diskuse, kde se potkají jak jednatelé, tak finanční ředitelka a ředitelé firem, které jsou lídry v oblasti výroby, FMCG, telco, retailu a energetiky. Kompletní program je k dispozici zde

CFO Congress 2022, jehož publikum každoročně čítá na 200 účastníků, organizuje ve spolupráci s odborným partnerem, společností Deloitte, firma Blue Events.