Hlavní navigace

Spolupráce na nejvyšší úrovni – Globema se stala Google Premier Partnerem

 Autor: Globema
Začátkem roku se Globema, jako první prodejce ve střední a východní Evropě, stala Google Premier Partnerem a zařadila se mezi elitní partnery společnosti Google. Toto „vylepšení statusu“ je nejlepším svědectvím o kvalitách společnosti Globema v oblasti Google GEO a předcházelo mu mnoho úspěšných implementací řešení založených na této technologii.
12. 5. 2015

Sdílet

Zisk statusu Google Premier Partner je pro Globemu odměnou za řadu úspěšných implementací produktů Google GEO a za distribuci business verzí Google Map. Tento prestižní titul také slouží jako certifikát kvality týmu Globemy v oblasti IT služeb – od podnikových analýz a konzultací po výběr toho nejvhodnějšího produktu Google GEO a Google Maps API for Work šitého na míru jednotlivým odvětvím (reality, logistika, telekomunikace, atd.). Pro zisk statusu Google Premier Partner musela Globema splnit mnoho přísných požadavků. Kromě jiného se naši specialisté z týmu DevGeo museli zúčastnit řady technických školení (např.: Advanced Sales Engineer, Advanced Deployment a další).

 

 

„Partnerství se společností Google, které započalo před 3 lety, se postupně stává jednou z nejdůležitějších aktivit společnosti Globema. Spolupráce nám umožnila rozšířit naše portfolio o webová mapová řešení a komplexní geoprostorová data. Nyní naše zraky směřují k dalším výzvám – každý projekt nám dává možnost prohloubit výhody plynoucí z užívání platformy Google GEO,“ uzavírá Marek Gondzio, výkonný ředitel společnosti Globema.


Komplexní služby GEO

 

Globema působí jako autorizovaný VAR (Value Added Reseller) společnosti Google ve střední a východní Evropě. Globema spolupracuje s Googlem od roku 2012. Zabývá se implementací, prodejem a integrací podnikových řešení založených na platformě Google GEO, především na Google Mapách.
Globema vyvíjí speciální řešení postavená na platformě Google GEO, která mohou být použita k řešení každodenních podnikových procesů nebo podpoře marketingových a prodejních aktivit.


Globema je také dodavatelem a implementátorem předního GIS řešení Smallworld a řešení pro řízení lidských zdrojů Field Force Automation.

 

O Google Mapách: Produkty Google GEO jsou založeny na Google Mapách. Z rozhraní Google Maps API těží více než 800.000 webových stránek. Jen na mobilních zařízeních Google Mapy celosvětově používá více než 250 milionů uživatelů.