Hlavní navigace

IT Fórum Informatica ECI 2015

Letošní IT Fórum Informatica ECI 2015 se zaměří z praktického hlediska na specifické přístupy, které pomohou podnikání dostat se na správnou cestu transformace v digitální podnik.
25. 2. 2015

Sdílet

(Partnerský příspěvek)

První IT fórum, které společnost Informatica ECI pořádala v roce 2013, bylo zaměřeno na výzvy, jimž společnosti čelí z pohledu IT, a na určitá specifická řešení, aby tyto výzvy úspěšně zvládly. Patřily mezi ně:

  • IT OPEX redukce;
  • Flexibilita při plnění obchodních požadavků;
  • Mobilita a nové výzvy.

Zákazníci se na tomto fóru z praktického hlediska naučili, jak jim může outsourcing služeb, obchodní řešení od Informatica ECI a na zakázku vytvořený hardware pomoci k dosažení stanovených cílů.

V tuto chvíli výše zmiňované výzvy stále existují, firmy na ně však nahlíží z širšího úhlu pohledu. Stát se digitálním podnikem je součástí firemní strategie mnoha společností ve světě. Agenda podniků se nyní strategicky zaměřuje na transformační cestu vedoucí k digitálnímu podniku.

Společnost IDC definuje: „Digitální podnik je ve své nejjednodušší formě proces transformace produktů, služeb, obchodních procesů a vztahů se zákazníky, partnery a zaměstnanci s cílem využít nové možnosti moderní technologie. V roce 2011 předpovídala IDC masivní strukturální posun v ICT – od éry ,2. platformy‘ klient/server a technologií založených na PC k ,3. platformě‘, která je vystavěná na základech mobilních, sociálních, velkoobjemových dat a na cloudu, jenž by podpořil velkou inovaci. Tento posun nyní zrychluje, a tak otevírá nové příležitosti na trhu a narušuje ty tradiční.“

„V Informatica ECI rozumíme, že je tato transformace velmi složitý proces, který se značně liší v každém odvětví, a dokonce i pro každou firmu. Přerod v digitální podnik není o zavedení nového specifického nástroje nebo metodologie, ale o změně procesů, nástrojů a týmů,“ říká Carlos García Pérez, ředitel Informatica ECI pro ČR a SR.

Konference - IT Forum - Informatica ECI

Letošní IT Fórum Informatica ECI 2015 se zaměří z praktického hlediska na specifické přístupy, které pomohou podnikání dostat se na správnou cestu transformace v digitální podnik. Za tímto účelem se jej zúčastní odborníci ze společností IDC, BMC, Salesforce, Custos Mobile a Informatica ECI. IT fórum zahrne následující témata:

  • úvod do transformace v digitální podnik od IDC;
  • řízení IT a Service Delivery v digitálním podniku ve spolupráci s BMC;
  • inspirativní řešení vyvinutá na cloudové platformě č. 1 na světě ve spolupráci se Salesforce;
  • digitální věk – Cestujte s Informatica ECI od kamenného věku přes papírový až do digitálního věku;
  • mobilní platby v ideálním světě ve spolupráci s Custos Mobile;
  • kulatý stůl. Otevřená diskuse zákazníků a předních zástupců z odvětví o digitálním podniku a výzvách souvisejících s jeho transformací, kterou bude moderovat IDC.

„Jsme přesvědčeni, že pouze globální společnost s lokální strategií, jako máme my, může vést správnou ,digitální nabídku na trhu s různými potřebami a širokým spektrem zákazníků, a to pomocí našich znalostí, dovedností a zkušeností,“ dodává Carlos García Pérez.

IT Fórum Informatica ECI 2015 se bude konat v Praze v budově hotelu Eurostars Thalia 13. března 2015.

Registraci je možné provést zdarma na http://www.iecisa.com/web/cz/itforum2015.