Hlavní navigace

Studium MBA a 4 důvody, proč je to dobrá volba

 Autor: Cambridge Business School
Jestliže chcete svému zaměstnavateli dokázat, že víte, co děláte, že jste opravdu znalcem ve svém oboru a umíte v tom chodit, není nic lepšího než studium MBA
5. 8. 2015

Sdílet

Jestliže chcete svému zaměstnavateli dokázat, že víte, co děláte, že jste opravdu znalcem ve svém oboru a umíte v tom chodit, není nic lepšího než studium MBA. Toto vzdělání se hodí především podnikatelům a manažerům, kteří míří ve svém povolání opravdu vysoko. Cambridge Business School je ideálním místem, kde se takovému studiu věnovat. Programy jsou koncipovány s důrazem na praxi, s ohledem na kariéru studentů a umožňují účastníkům skokově se zlepšit v dovednostech i znalostech a už za jeden rok se stát opravdovým profesionálem vynikajícím ve svém oboru.

 

A k čemu že se tedy studium MBA hodí?

 

1. Ukážete, že se vyznáte 

Úspěšně ukončené studium MBA, BBA nebo LLM je dobrou vizitkou. Na první pohled o vás vypovídá, že opravdu víte, o co se ve vašem oboru jedná. Na Cambridge Business School si můžete vybrat z několika různých profesně vzdělávacích programů, takže vzdělání je v podstatě šito přesně vám na míru. Jestliže chcete mířit na vysoké posty v oboru zdravotnictví a lázeňství nebo v tomto oboru chcete podnikat, zvolte si Management ve zdravotnictví. V tomto programu zjistíte, jak fungují zdravotnická zařízení, nebo si objasníte právní principy, které pro vaše zaměření budete nevyhnutelně potřebovat.

 

 

2. Odhalíte a napravíte své chyby

Díky motivujícímu a koučovacímu přístupu profesionálních lektorů odhalíte, kde jste až dodnes dělali chyby. Kromě teorie načerpáte při studiu především množství tipů a doporučení z praxe, které lektoři vyučující na Cambridge Business School dennodenně využívají ve svých vlastních firmách nebo na vysokých pracovních pozicích. Oproti klasickým vzdělávacím programům má tak toto studium jednu velkou výhodu: nebudete se učit zkostnatělé a nepoužitelné poučky, ale jen věci, které opravdu fungují.

 

3. Získáte nové kontakty

Studium má také další nespornou výhodu. Seznámíte se díky němu s lidmi, kteří mají stejné nebo podobné zaměření jako vy. A jak víte, kontakty v oboru i mimo něj přinášejí nejen velký obchodní potenciál, ale i v byznysu tolik nutnou a vítanou inspiraci.

 

 

 

4. Naučíte se zorganizovat si čas

Studium při práci vyžaduje jisté oběti, minimálně co se týče vašeho volného času. Při studiu na Cambridge Business School ale nemusíte trávit ve škole několik hodin denně. Prezenční přednášky a semináře probíhají vždy v sobotu, a to pouze 4x za celé studium, což dovoluje optimálně skloubit studium s prací. Zároveň se naučíte zorganizovat si svůj čas tak, aby vaše studium mělo smysl.