Hlavní navigace

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo výběrová řízení

6. 5. 2014

Sdílet

Rozhodnutí o vyhlášení výběrových řízení směřuje především k tomu, aby všichni jeho účastníci měli možnost předložit novou koncepci činnosti. CzechTourism pro období následujících tří let v rozsahu deseti stran textu, která by měla být rozdělena na krátkodobá a strategická opatření podle jednotlivých činností. Odbor cestovního ruchu taktéž koncepci práce odboru a návrhy na aktualizaci Koncepce rozvoje cestovního ruchu 2014 - 2020 v rozsahu deseti stran textu. 

„Tyto návrhy by měly přinést především nové podněty a inovace směřující ke zvýšení kvality služeb a posílení podpory cestovního ruchu jako ekonomického sektoru. Obě výběrová řízení jsou otevřena i pro stávající ředitele a bude záležet na jejich osobním rozhodnutí, zda a s jakou koncepcí se do výběrového řízení přihlásí,“ komentovala rozhodnutí ministryně pro místní rozvoj Věra Jourová.

 

Uzávěrka pro předání přihlášek je do 31. 5. 2014. Nejlepší účastník výběrového řízení bude doporučen výběrovou komisí. Více informací na www.mmr.cz v sekci „pracovní příležitosti“.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?