Hlavní navigace

Y Soft otevírá novou výrobu v Brně

20. 10. 2017

Sdílet

Y Soft oznámil plán přesunout stávající výrobní zázemí z brněnské centrály do větších prostor. Nová výrobní linka, stejně jako oddělení pro objednávky a logistiku tak nyní sídlí v samostatné budově v areálu brněnského Technologického parku. Y Soft si tímto krokem zajišťuje navýšení výrobní kapacity a vysokou kvalitu výrobní infrastruktury a slibuje si od něj podporu dalšího růstu. Posílení kapacit rovněž umožní efektivnější sdílení výroby se startupy z portfolia YSoft Ventures, které se zaměřují na IoT.

 

Y Soft vyrábí vlastní hardware, který doplňuje klíčový produkt firmy – YSoft SafeQ, platformu pro podniková workflow řešení. V průběhu posledního roku se poptávka po tomto hardwaru zvýšila o více než 20 procent. Zejména šlo o USB čtečky karet.


Ve strategii vyrábět vlastní hardware spočívá i jedna z výhod investiční divize Y Soft Ventures. Oproti jiným venture kapitálovým projektům díky ní dokáže startupům zprostředkovat know-how v různých oblastech, mimo jiné i pokud jde o výrobu a logistiku. Z nového výrobního zázemí tak budou těžit i tyto mladé firmy.

 

Y Soft plánuje zahájit ostrý povoz nové výrobní infrastruktury do konce října. Na začátku listopadu pak novou výrobu oficiálně otevře.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality