Hlavní navigace

Debt Collection: Legislativní změny vs. lokální trh inkasa pohledávek

10. 5. 2019

Sdílet

 Autor: SmithNovak
Trh s pohledávkami se rychle mění v závislosti na hospodářském cyklu, nově vznikajících technologiích a v neposlední řadě legislativních změnách. V Česku i na Slovensku již proběhly i jsou očekávané mnohé úpravy v oblasti insolvence i exekucí a z některých dobrých řešení i u věřitelů méně populárních novelizací se můžeme navzájem poučit a inspirovat.

Konference Debt Collection se již 4. června zaměří na český a slovenský trh s pohledávkami a zapojí přední odborníky do diskuze o aktuálních tématech:

  • přehled situace na českém a slovenském trhu inkasa pohledávek a vliv změn v hospodářském cyklu,
  • dopady regulací a nové legislativy na Debt Collection,
  • nejnovější technologické řešení a FinTech hráči na trhu pohledávek,
  • inovativní pohled na field collections
  • a další.

Debt Collection

 

Druhý ročník konference Debt Collection se bude konat 4. června v hotelu Andel’s na pražském Smíchově. Aktuální ekonomický vývoj a dopad hospodářského cyklu na trh inkasa pohledávek přiblíží Dominik Stroukal (Roklen) a uvede tak diskuzi o situaci na lokálním trhu pohledávek. Field Collections v praxi představí Marek Ambrož (Česká spořitelna) společně s Lukášem Jíchou (Exekutorský úřad Přerov) a Ivanem Kocmánkem (LogiCall). Inovativní technologická řešení pro vymáhání pohledávek budou prezentovat Jak Herian (ApPello), Jakub Mahdal (Collection Hub) a Adam Šoukal (Roger). Nadcházející legislativní změny pak shrne Pavel Staněk (Česká asociace věřitelů). Konference Debt Collection přinese zkušenosti a názory předních českých i slovenských zástupců bank, inkasních agentur, FinTech společností, právnických firem a mnoho dalších.

 

Konference Debt Collection: další info a registrace.

CS24

 

CFO World je mediálním partnerem konference.

Byl pro vás článek přínosný?