Hlavní navigace

Jaký software sluší ekonomicko-provozním agendám

21. 5. 2012

Sdílet

 Autor: © peshkova - Fotolia.com
Licenční a implementační smlouvu na dodávku informačního systému Helios Green, konkrétně ekonomicko-provozních agend a systému řízení údržby uzavřela společnost FVK Global se společností Popron Systems.

V současné době je společnost FVK Global v dohledovém režimu provozu implementovaného rozsahu IS Helios Green.

Společnost FVK Global se zabývá projektováním, realizací a servisem pozemních i střešních fotovoltaických elektráren na klíč, rovněž dodává jednotlivé komponenty pro výstavbu těchto elektráren. FVK Global j aktuálně největší servisní organizací fotovoltaických elektráren v České republice, a to jak do počtu servisovaných elektráren, tak i do velikosti servisovaného výkonu.

Přidaná hodnota implementovaného řešení je v přímé integraci Technického informačního systému (TIS) s ekonomicko-provozními částmi IS Helios Green. TIS je IT řešení určené pro komplexní podporu procesu údržby, přičemž údržbou rozumíme všechny aktivity nad objekty údržby – preventivní a periodickou údržbu, revize, opravy, plánování, řešení havarijních stavů, realizaci a vyhodnocování investičních akcí. TIS má tři vysoce sofistikované moduly, kterými jsou technická evidence objektů údržby a zařízení, plánování a vyhodnocování údržby a havarijní management.

 

Zdroj: Asseco Solutions

 

Foto: © peshkova - Fotolia.com

soutez_casestudy

 

 

Byl pro vás článek přínosný?