Hlavní navigace

Jana Šufajzlová je novou HR ředitelkou v Home Creditu

12. 5. 2016

Sdílet

 Autor: archiv redakce
Divizi lidských zdrojů společnosti Home Credit řídí nově Jana Šufajzlová. Na pozici Chief HR Officer střídá Gabrielu Lžičařovou.

Ve své nové funkci se Šufajzlová zaměří především na to, aby se svým týmem přispěla k dobrým obchodním výsledkům, plánovanému repositioningu i k pozitivnímu vnímání společnosti jako nejlepšího zaměstnavatele.

 

Jana Šufajzlová je původní profesí právnička se vzděláním ukončeným na Karlově univerzitě. V  roce 2001 svůj profesní rozvoj zaměřila na oblast human resources. Zkušenosti postupně získala ve všech disciplínách oboru, přičemž se mimo jiné zaměřila na oblast farmacie, IT a bankovnictví. V rámci personální praxe působila jak v menších společnostech, tak v globálních korporacích. Pracovala například v brněnské pobočce společnosti IBM, kde zaváděla IBM model HR business partneringu. V IBM následně vedla personální oddělení podporující více než 3 000 zaměstnanců. Do Home Creditu Šufajzlová přichází ze společnosti AVG Technologies, kde v pozici Senior HR Business Partnera zodpovídala za personální řízení útvarů a podporu útvarů engineeringu, salesu a marketingu pro segment koncového zákazníka. Ty byly v dané době rozmístěny v několika zemích světa (ČR, UK, Izrael, Srbsko, USA, Kanada).

 

„Po téměř dvanácti letech působení v IT sektoru se vracím do finančního sektoru, kde jsem před mnoha lety krátce působila a který je mi blízký svou náplní. Do Home Creditu mě mimo jiné nalákal i plánovaný repositioning. Ten, jak věřím, zaboduje u našich zákazníků, ale také u potenciálních kandidátů probudí zájem pracovat ve společnosti, která kromě výsledků klade důraz i na férovost a inovace ve svém oboru,“ uvedla Šufajzlová při svém nástupu.

soutez_casestudy

 

Jana Šufajzlová bydlí v Brně, je vdaná, má 2 syny, jimž věnuje většinu volného času, zejména při sportu a turistice.

Byl pro vás článek přínosný?