Hlavní navigace

TOP 100 ICT společností v ČR: Děkujeme za účast

15. 6. 2018

Sdílet

 Autor: Pixabay
Děkujeme všem, kteří se přihlásili do přehledu, který mapuje ICT trh v České republice a v němž by žádná významnější firma neměla chybět.

Žebříček TOP 100 ICT firem v ČR

Nejde o soutěž, ale v prvé řadě o přehled, který mapuje ICT trh v České republice a v němž by žádná významnější firma neměla chybět. Tato publikace, která vychází v dvojjazyčné verzi (česky a anglicky) a která mapuje trh ICT v ČR, je mezi čtenáři CIO Business Worldu velmi populární. A nejen mezi nimi - každoročně dostáváme množství žádostí o její dodatečné poskytnutí od dalších institucí i jednotlivců.

 

 

Přehledy ICT v České republice

Vedle klasického žebříčku TOP 100, jehož řadicím (a proto i požadovaným) kritériem jsou tržby v ČR za poslední fiskální rok, chceme letos dát opět prostor i firmám, které tento údaj nezveřejňují -  často proto, že jsou aktivní v širší geografické oblasti. Pro ně existuje možnost zaregistrovat se do Přehledu firem s působností v Česku.

Mladší technologicky orientované firmy se mohou zařadit (třeba i paralelně s účastí v žebříčku Top 100) do zvláštního přehledu Nadějné firmy, který je určen pro subjekty, které vznikly nebo zahájily činnost po 1.1.2008.

Dotazník pro všechny varianty účasti je společný. 

CS24

 

G+

Byl pro vás článek přínosný?