Hlavní navigace

Stanislav Sýkora zvolen softwarovým manažerem roku

26. 4. 2010

Sdílet

Stalo se tak při slavnostním zveřejnění výsledků 17. ročníku soutěže Manažer roku, které proběhlo 22. dubna v pražském paláci Žofín. Do této prestižní soutěže, kterou každoročně vyhlašují Česká manažerská asociace, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Svaz průmyslu a dopravy ČR, bylo letos nominováno 193 manažerů firem všech velikostí a odvětví podnikání.

Stanislav Sýkora„Ocenění, které jsem získal, mě samozřejmě velmi těší, neboť soutěž Manažer roku je jednou z nejprestižnějších akcí tohoto typu v naší zemi,“ říká Stanislav Sýkora (o jeho současných aktivitách si lze přečíst zde). „Mám však současně velkou radost, že mezi finalisty a oceněnými jsem viděl mnohé zákazníky našich informačních systémů. To je důkazem toho, že náš software a naše služby pomáhají úspěšným ženám a mužům v jejich práci.“

Cílem soutěže je systematicky vyhledávat, popularizovat a oceňovat manažerské osobnosti, prezentovat jejich dovednosti, moderní metody řízení, originalitu a přínos k výkonnosti firmy. Společenským a etickým posláním akce je přispět k rozvoji elity českého managementu. Soutěž Manažer roku má u nás dlouholetou tradici. Je to nezávislé, nadoborové, exaktní, nejobjektivnější a nejprestižnější hodnocení osobností české ekonomiky. Nominovaný účastník prochází několika stupni hodnocení různých skupin uznávaných odborníků. Celý systém hodnocení je transparentní s velmi silným odborným i společenským kreditem. Soutěž je veřejná a otevřená i cizincům. Je jednou ze stěžejních akcí programu Národní politiky kvality 2010. Záštitu nad letošním ročníkem převzal předseda vlády ČR Jan Fischer.

 

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality