Hlavní navigace

CFO Forum o odpovědném řízení financí v dobách ekonomické nejistoty

13. 4. 2016

Sdílet

 Autor: (c) Nmedia - Fotolia.com
Společnost top vision pořádá 11. 5. 2016 osmnáctý ročník konference CFO Forum, na které se sejdou finanční ředitelé k diskuzi o řízení podnikových financí v době ekonomických změn. CFO Forum představí nové trendy finančního řízení a nové kompetence CFO v době digitalizace a inovací.

S jistotou lze říci jediné – dnešní doba je nejistá

Jak zkombinovat aktivní rozvoj byznysu a finanční obezřetnost v období přechodu z krize do konjunktury? Jaká jsou specifika jednotlivých byznysů z pohledu plánovaní investic? Jak změní finanční svět negativní úrokové sazby? Zajímavý pohled na tyto otázky přinese panelová diskuze za účasti viceguvernéra ČNB Vladimíra Tomšíka a finančního ředitele ČEZ Martina Nováka.

 

CFO a doba informační

Další příspěvky se budou věnovat novým kompetencím CFO a jeho podílu na chodu firmy v době digitalizace a inovací. Jiří Ponrt, finanční ředitel Alza.cz, otevře diskuzi o limitech rozhodování založeném na masivním sběru dat podrobné analýze a dlouhém schvalování. Nevyplatí se v dnešní rychlé době riskovat a rozhodovat se za neúplných informací, možná ne správně, ale včas? Inspiraci pro práci s novými médii, hodnocením investic do digitálního marketingu přinese Robert Němec, CEO digitální agentury Robertnemec.com.

 

Big data jako příležitost pro příští vítěze

Finanční ředitelé čelí doslova záplavě dat z různých systémů, ať již cloudových nebo hybridních. Sbírat kvalitní data, plánovat a řídit cash flow nebo predikovat budoucí scénáře není možné jen s pomocí excelových tabulek. O tom, jaká řešení pro práci s Big Daty nabízejí nové technologie, promluví Pavel Doležal, partner úspěšného start-upu Keboola.

 

Investice a transakční zkušenosti

Na téma transakcí v inovačním a start-upovém prostředí promluví Martin Pacovský, člen představenstva, INV/E/N CAPITAL – ČEZ Nová energetika a.s. Fúze a akvizice jsou v současné době aktuální pro mnoho firem, neboť nákupy a prodeje firem se staly běžnou součástí života i celé řady českých společností. Aktuální trendy v M&A, daních a oceňování při transakcích představí Igor Mesenský a Jiří Hlaváč, partneři TPA Horwath.

 

Osmnáctý ročník konference CFO Forum se koná 11. května 2016 v historických prostorách Lobkowiczkého paláce v Praze. Odborným garantem konference je Milan Smutný, ekonomický ředitel české internetové jedničky Seznam.cz. Programem bude provázet moderátor Václav Moravec. 

 

Další info a přihlášky: CFO Forum

CS24

 

CFO world je mediálním partnerem akce.

Byl pro vás článek přínosný?