Hlavní navigace

J&T BANKA nabízí klientům možnost investovat do jejího rozvoje

4. 9. 2013

Sdílet

 Autor: © auremar - Fotolia.com
Od počátku září nabízí J&T BANKA investorům možnost podílet se a investovat do jejího dalšího rozvoje. Nabídku produktů rozšířila o šestiletý podřízený vklad s roční úrokovou sazbou 5,1 %.

„Za posledních pět let se nám podařilo ztrojnásobit nejen základní jmění, ale i bilanční sumu, která v současné chvíli činí více než 89 miliard korun. Rosteme rychleji než ostatní a díky kvalitnímu managementu a know-how máme na našem trhu pevné místo. Ve všem co děláme, hledáme maximální komfort a zhodnocení, o které se se svými klienty dělíme. Nyní mají možnost spolu s námi investovat do naší vize a rozvoje,“ říká Igor Kováč, člen představenstva J&T BANKY a dodává: „Podřízené vklady využijeme ke druhotnému navýšení kapitálu, tak abychom stávající přebytek volné likvidity plynoucí z vysoké poptávky po našich vkladových produktech, mohli poskytnout na úvěrové financování zajímavých projektů a investic.“

 

Těm, kdo věří vizi a managementu banky

Podřízený vklad je šestiletou investicí s pevně stanovenou lhůtou trvání bez možnosti dřívějšího ukončení. Je určena těm, kteří věří vizi a managementu banky a jsou ochotni otevřít se na riziko banky. Podřízený vklad je možné zřídit od 500 tisíc Kč, úrok je vyplácen ročně. Na tento vklad se nevztahuje zákonné pojištění vkladů.

 

CS24

 

 

Byl pro vás článek přínosný?