Hlavní navigace

Red Hat Summit Connect Prague 2023

Sdílet

Red Hat Summit Connect Prague 2023 Autor: Red Hat
Výroční událost společnosti Red Hat v České republice a na Slovensku otevře dveře do světa open source inovací. Je součástí regionální tour Red Hatu, v rámci které navštíví 16 zemí regionu EMEA.

Setkávají se zde lídři v oboru, technologičtí nadšenci a uživatelé otevřených technologií, kteří chtějí zůstat v obraze a držet krok s nejnovějšími trendy v oblasti open source.

Red Hat Summit Connect představí novinky v oblasti vývoje open source technologií, nabídne hluboký vhled do trendů v oboru a poskytne platformu pro výměnu nápadů a osvědčených postupů. Program konference zahrnuje širokou škálu odborných přednášek, praktických labů a zkušeností zákazníků v rámci aktuálních témat včetně otevřeného hybridního cloudu, využití umělé inteligence, řízených cloudových služeb, kontejnerizace a cloudově nativního přístupu. Součástí konference je i partnerský pavilon, který nabídne příležitost zapojit se do diskuse s technologickými partnery z open source ekosystému společnosti Red Hat, jako jsou Intel HPE, F5, Elos Technologies nebo Exclusive Networks.

Termín konání: 14. listopadu 2023

CS24

Místo konání: Cubex Centrum Praha

Stránky konference: https://www.redhat.com/en/sum­mit/connect/emea

Byl pro vás článek přínosný?