Hlavní navigace

Řešení pro GDPR, aneb jak to vidí Oracle (fotogalerie)

29. 9. 2016

Sdílet

 Autor: Oracle
Ti z vás, kteří se přihlásili na živý webcast, měli informace z první ruky a mohli se na spoustu věcí osobně zeptat. Děkujeme, že jste byli s námi!

Další živé vysílání webcastu z cyklu „Computerworld uvádí“ se uskutečnilo v pražské Žižkovské věži. Do studia před naše kamery jsme si tentokrát pozvali odborníky ze společnosti Oracle a také ředitele správní sekce Úřadu pro ochranu osobních údajů Josefa Prokeše. Společně s nimi jsme přes 90 minut diskutovali na téma General Data Protection Regulation, tedy na téma ochrany osobních údajů, tak jak je chápe nové nařízení Evropské unie, které vstoupilo v platnost letos v květnu s dvouletou přípravnou lhůtou, a jak se s příslušnými nařízeními lze vyrovnat pomocí technologií Oracle.

Téma bylo na tolik zajímavé, že vyvolalo řadu diváckých dotazů, z nichž většina mířila na našeho hosta z ÚOOÚ. Pokud jste vysílání nestihli a neradi byste přišli o další chystané webináře, neváhejte a zaregistrujte si odběr našeho newsletteru, dostanete tak vždy patřičné upozornění na další připravovaný webcast.

Fotogalerie »

Byl pro vás článek přínosný?