Hlavní navigace

ALEF se stal zlatým partnerem Flowmonu, který brání kybernetickým útokům

26. 10. 2018

Sdílet

ALEF Distribution má Flowmon má v nabídce od roku 2013. V České republice má společnost Flowmon Networks. jen dva zlaté partnery. 

 

Její hlavní produkt, Flowmon Anomaly Detection System (ADS), se umí vypořádat s bezpečnostními hrozbami a provozními problémy v každé firemní síti. Řeší kybernetické útoky, síťové anomálie, chybné konfigurace či zneužívání dat. Sebejistota a detailní znalost dění v síti jsou při řešení těchto problémů klíčové. Flowmon ADS přináší síťovým a bezpečnostním administrátorům jako mocný nástroj.

 

„ALEF NULA je převážně integrátor, pro naše zákazníky využíváme nejlepší dostupné produkty, abychom jim mimo jiné efektivně pomáhali chránit jejich data a sítě. Nabízíme jim i doplňující technologie, které rozšiřují Flowmon, například. F5, SCADAfence, LogManager, a další,“ říká Jan Tichý, Key Account Manager ALEF NULA.

 

Skupina ALEF Group, do které spadá společnost ALEF Distribution, ALEF NULA nebo nangu.TV, je jednou největších poskytovatelů komplexních řešení v oblasti datových center, cloudového řešení, cybersecurity, Collaboration, IoT nebo IPTV s působností ve Střední a východní Evropě. Experti z nangu.TV se z karlínské kanceláře starají o platformu IPTV televize, na které mimo jiné běží O2 TV, T-Mobile nebo Swiscom. 

 

ALEF je stabilním dodavatelem informačních technologií už od roku 1994. Dnes patří mezi největší a nejstabilnější distributory v Česku, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku a Rumunsku. Specializujeme se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, F5, a další se kterými má zkušenosti více jak 25 let. Společnost aktuálně působí na českém, slovenském, maďarském, chorvatském, slovinském, srbském a rumunském trhu.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?