Hlavní navigace

Business Leaders Forum mění výkonné vedení

19. 2. 2018

Sdílet

Na mimořádné valné hromadě konané 24. ledna 2018 rezignoval po dvouletém období stávající výkonný výbor ve složení Petra Janíčková (Agender), Vladimír Klouda (Passerinvest Group) a Michal Veselý (Nadace Partnerství).

Novou prezidentkou výkonného výboru BLF byla jmenována Sandra Feltham, ředitelka společnosti Flagship CSR Consultancy. Sandra je přední expert na oblast společenské odpovědnosti, udržitelného rozvoje a nefinančního reportingu a její agentura Flagship je jedinou CSR agenturou v ČR. „Ráda bych, aby se v BLF kladl důraz na kvalitní vzdělávání v oblasti odpovědného a udržitelného podnikání a aby BLF bylo co nejvíce aktivní na mezinárodní úrovni“. Sandra Feltham jistě uplatní své zkušenosti získané v londýnské globální CSR agentuře, kde reportovala udržitelnost pro firmy, jako jsou Nestlé, Veolia, Ford či Carillion.

 

Pozice předsedy se ujme Vesselin Barliev, který se již 15 let věnuje udržitelnosti a odpovědnému podnikání. Vesselin od roku 2016 působí ve firmě CEMEX jako Public Affairs and Communication manager. Předtím pracoval na pozici CSR managera ve společnostech Tesco a Plzeňský Prazdroj. V letech 2014 až 2015 rovněž předsedal CSR Committee v Americké obchodní komoře. „Budoucnost je to, co si dnes představujeme jako nemožné,“ prohlašuje Barliev a doufá, že v BLF skrze své zkušenosti bude obohacovat vnímání a práci svých kolegů.

Třetím členem výboru je Jana Grigová, která stojí v čele oddělení nových instalací a marketingu ve švýcarské společnosti Schindler CZ. Má prokazatelné zkušenosti v oblasti marketingu a CSR nadnárodních společnostech. V BLF se chce zaměřit na propagaci udržitelného rozvoje firem a podporu talentovaných lidí. Zastává názor, že nejlepší investicí je práce na kvalitních a upřímných lidských vztazích a na seberozvoji.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality