Hlavní navigace

CAFIN Day 2012: hravý i inspirující

30. 7. 2012

Sdílet

Třetí ročník CAFIN Day se blíží. Už 23. srpna se v Jičíně uskuteční další neformální setkání finančních ředitelů, controllerů a jiných vedoucích pozic. Kromě interaktivních přednášek čeká účastníky finanční olympiáda, týmová hra kin-ball a večer strávený v neformálním duchu.

V dopolední části setkání se představí speciální host. Letos jím bude Ladislav Šimek, prezident Aero Vodochody. Účastníci se mohou zeptat na cokoliv, například na nové, lukrativní zakázky, které se firmě podařilo získat. Její tržby by se tak po pětiletém minimu měly opět zvyšovat. „Výsledky jsou vždy zpožděné. Úspěch letošního roku uvidíte za tři, čtyři roky,“ komentoval Šimek hospodaření podniku pro ekonomický týdeník E15. Moderace se ujme Ladislav Profota, předseda řídícího výboru asociace.

Druhá část dopoledního programu se zaměří na zlepšení soft skills účastníků. Milan Studnička, lektor v oblasti komunikace, ukáže, že finance nejsou jen o číslech a jak na to, abychom ostatní přesvědčili o své „pravdě“. M. Studnička školil řadu odborníků – třeba ve firmě Vodafone či na Ministerstvu životního prostředí. 

 

Kin-ball ze své podstaty vylučuje vyhraněný individualismus

Odpoledne se už ponese v hravější podobě. Účastníci se pod dohledem zkušených trenérů naučí hrát kin-ball. Účelem míčové hry, kterou vyvinuli v Kanadě, není jen protáhnutí těl. Jde v ní taky o orientaci v prostoru, strategické uvažování a o vzájemnou spolupráci hráčů. „Kin-ball ze své podstaty vylučuje vyhraněný individualismus – je především o spolupráci všech hráčů, kdy ze hry nejde nikoho strategicky vyloučit,“ píše se na stránkách www.kin-ball.cz

V závěru odpoledne se uskuteční finanční olympiáda mezi týmy o poklad a soutěž. „Setkání s lidmi s obdobnými zkušenostmi a problémy hodnotím kladně,“ komentovala účastnice olympiádu minulý rok. Večer bude jako každoročně v neformálním duchu. 

CAFIN Day se koná již potřetí. Letošní ročník proběhne 23. srpna v jičínském hotelu Filip. Akce je určena jak pro členy neziskové organizace CAFIN, tak také pro zájemce z řad odborné veřejnosti. Pro členy asociace je připravena bonusová cena. Více informací naleznete na www.cafin.cz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?