Hlavní navigace

CCA mezi největšími partnery Oracle

6. 12. 2011

Sdílet

Jiří Laciga, předseda představenstva společnosti CCA (na snímku výše společně s generální ředitelkou společnosti Martinou Marešovou), převzal na slavnostním setkání ocenění v kategorii TOP 5 Oracle Partner Club pro nejúspěšnější partnery v prodeji softwarových licencí.

„Partnerství s Oracle je základem všech našich významných projektů, které jsme za uplynulých dvacet let realizovali. Zákazníci, kteří staví na technologiích a aplikacích Oracle, si s námi mohou být jisti, že dostávají nejkvalitnější služby v ČR a jsou jim k dispozici nejlepší odborníci na danou problematiku, což dokazuje široká škála ocenění, odborných certifikátů a především úspěšných projektů,“ prohlásil Jiří Laciga.

„CCA letos opět potvrdila svoji přední pozici ve všech oblastech, kde spolupracujeme. Dlouhodobě patří mezi největší a nejdůležitější partnery Oracle v České republice,“ doplnila Martina Horná, Alliances & Channel manažerka společnosti Oracle.

Společnost CCA byla jedním z prvních partnerů Oracle na území ČR, zároveň již po dvě desetiletí patří mezi jeho největší partnery u nás a od letošního roku je také Oracle Specialized ECM Partner, tedy specialistou pro řešení v oblasti správy dokumentů.

 

Zdroj: CCA

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?