Hlavní navigace

Chcete zdarma vytisknout vizitky?

4. 11. 2011

Sdílet

Stačí poslat tiskové podklady na e-mailovou adresu vizitky@emcgroup.cz a 100 kusů příslušné vizitky bude odesílateli zasláno poštou na adresu uvedenou na vizitce. Akce má jediné omezení – vizitky budou vyrobeny maximálně pro pět lidí z každé firmy. Detaily akce jsou zveřejněny na webových stránkách www.o2.cz/soutezvizitky

„Touto speciální akcí se snažíme upozornit především na možnosti, které datová schránka firmám přináší. Chceme ukázat, že s její pomocí lze komunikovat nejen s úřady a státními institucemi, ale že může být velmi dobře využita i k ověřené vzájemné komunikaci dvou soukromých firem,“ vysvětluje Petr Zápotocký z Telefónica Czech Republic. 

Tomu, kdo chce zadarmo obdržet 100 kusů své vizitky, stačí pouze zaslat tiskové podklady na e-mailovou adresu vizitky@emcgroup.cz a do těla e-mailu připsat své jméno, telefon a e-mail. Na vizitce pak musí být uvedeno kromě jména nejen číslo datové schránky, ale i kompletní adresa, protože právě na ni mu budou vytištěné vizitky zaslány. Prvních 1000 takto zaslaných druhů vizitek dodavatel Informačního systému datových schránek Telefónica Czech Republic zadarmo vytiskne a zašle. Z jedné firmy se smí do akce zapojit maximálně pět osob s tím, že všechny tiskové podklady je možné zaslat v jednom e-mailu. Více informací o akci včetně detailní specifikace potřebných tiskových podkladů je zveřejněno na webových stránkách www.o2.cz/soutezvizitky.

 

O informačním systému datových schránek (ISDS) 

Datové schránky jsou informační systém veřejné správy zřizovaný podle zákona 300/2008 Sb. Prostřednictvím informačních technologií mění způsob doručování (přijímání a podávání) úředních dokumentů. Pomocí datových schránek je možné zasílat dokumenty v elektronické podobě orgánům veřejné moci a také je takto od nich přijímat. Správcem informačního systému datových schránek je Ministerstvo vnitra České republiky. Provozovatelem informačního systému datových schránek je Česká pošta a dodavatelem systému je Telefónica Czech Republic, a.s.

 

Zdroj: EMC

 

 

Foto: © Rafal Ulicki - Fotolia.com

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality