Hlavní navigace

Cisco vyhlásilo českou firmu ALEF Distribution nejlepším distributorem pro východní Evropu

22. 11. 2018

Sdílet

Pro ALEF Distribution CZ je to letos již druhé významné ocenění. V létě ji za výbornou distribuci produktů pro cloudová řešení v rámci výročních cen partnerským společnostem z celého světa ocenila NetApp, autorita pro práci s hybridními cloudy.

 

ALEF Distribution CZ také dlouhodobě roste, letos oproti loňskému roku zvýšila obrat jen u produktů Cisco o 17 %. Pozici jedničky jako distributora pro východní Evropu obhájila společnost již několikátým rokem v řadě.

 

„Tohoto ocenění si velmi vážíme. Děkujeme především našim zákazníkům za dlouhodobou důvěru a spolupráci. Víme, že právě díky nim máme šanci růst, zlepšovat se a získávat i četná ocenění,“ řekl Milan Zinek, CEO ALEF Group.

 

Skupina ALEF Group, do které spadá společnost ALEF Distribution, ALEF NULA nebo nangu.TV, je jedním z největších poskytovatelů komplexních řešení v oblasti datových center, cybersecurity, collaboration, cloudového řešení, IoT nebo IPTV s působností ve střední a východní Evropě.

 

ALEF je stabilním dodavatelem informačních technologií už od roku 1994. Příští rok oslaví 25 let na trhu. Dnes patří mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku a Rumunsku. Specializuje se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, se kterými má více než dvacetileté zkušenosti.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality