Hlavní navigace

Finančníci a bankéři mohou posnídat s Google Mapami již od 4. prosince

12. 11. 2014

Sdílet

Globema je autorizovaný partner Google Maps for Work a první distributor Google Map v České republice. S Googlem začala Globema spolupracovat v roce 2012 a od té doby se tato společnost zabývá mimo jiné prodejem produktů Google GEO (Google Maps API, Google Places API, Google Maps Engine, Google Earth Pro a Koordinátor Google) a implementací vlastních řešení využívajících technologii Google GEO.

Po zkušenostech s prezentací všeobecných výhod Google Map se společnost Globema rozhodla zaměřit na specifická odvětví a prezentovat konkrétní možnosti jejich využití. Během několika přibližně dvouhodinových snídaní se specialisté ze společnosti Globema budou účastníkům snažit ve stručnosti přiblížit možnosti, které Google Mapy nabízí a předvést vlastní aplikace využívající technologie Google GEO.

 

První akce již 4. 12. v pražském Boubble Lounge

Série snídaní odstartuje 4. prosince 2014 v novém elegantním podniku v centru Prahy jménem Boubble Lounge, který sousedí s Café Colore. První snídaně bude určena pro zástupce bankovního a finančního sektoru. Účastníci se dozvědí, jak lze Google Mapy využít například k podpoře prodeje a marketingu, ke zmírnění a řízení rizik, ke správě majetku, k plánování nových lokalit nebo k zatraktivnění a zpřehlednění webových stránek. Mimo jiné zde bude vysvětleno, jak lze produkty společnosti Google efektivně a snadno propojit s existující infrastrukturou společnosti.

Návštěvníci se také mohou těšit na prezentaci vlajkové lodi produktů Google GEO: Google Maps API for Work, což je kolekce rozhraní umožňující kombinaci vlastních dat s přizpůsobenou Google Mapou. Slouží k tvorbě webových a mobilních aplikací a poskytuje uživatelům Google Mapy, satelitní snímky, Street View, Business View, plány budov, výškové profily, 3D modely měst, trasy, obrovskou databázi míst a mnoho dalšího.

 

Může pomoci při plánování logistiky

Velká část první snídaně bude zaměřena na ukázku aplikace GeoMarketing. GeoMarketing je aplikace vyvinutá společností Globema, která převádí statistická data do geografické podoby. Aplikace GeoMarketing umí zobrazit zóny, které jsou službami společnosti pokryté a identifikovat potenciální místa pro výstavbu nových poboček nebo umístění nových bankomatů. Může pomoci při plánování logistiky nebo při vyhledávání vhodných dodavatelů. Poskytuje informace o konkurenci a spoustu dalších užitečných informací. Velká výhoda této aplikace je její obrovská variabilita. Je schopná pracovat téměř se všemi daty, která zahrnují informace o poloze a přehledně prezentovat výsledky na Google Mapách.

 

Odkaz na přihlašovací formulář:

http://goo.gl/forms/K0T3AqA00D

Webová stránka společnosti Globema:

http://google.globema.cz/

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality