Hlavní navigace

Fórum INSPIRACE: setkání podnikatelů v Mladé Boleslavi se koná už 10. až 11. října 2013

20. 9. 2013

Sdílet

Fórum INSPIRACE se koná v konferenčním centru muzea ŠKODA auto v Mladé Boleslavi ve dnech 10. až 11. 10. 2013. Na účastníky čeká program nabitý inspirací a řečníci, kteří běžně nevystupují. I letos se setkáme s kapacitami, které pomohou posunout i vaše podnikání. Konferencí bude stejně jako loni provázet Jaroslav Řasa, zakladatel ABRA Software.

Během léta se pořadatelům podařilo na konferenci získat další zajímavé řečníky i osvěžit program. „Setkali jsme se se všemi, kteří na konferenci vystoupí a sladili jsme pro vás program tak, aby byl co nejzajímavější a aplikovatelný v podnikatelské praxi,“ říká Alice Habartová, která má projekt na starosti. „S dvěma řečníky jsme navíc připravili zajímavé rozhovory, které si můžete přečíst například v ABRA Bulletinu. Dozvíte se, co inspiruje nekonformního a velmi originálního architekta Bořka Šípka nebo jak probíhá renesance českého skla ve světě v rozhovoru s předsedou představenstva globálně úspěšné společnosti LASVIT, Leonem Jakimičem starším,“ dodává Habartová.

 

Jsou dále očekávána vystoupení těchto vynikajících osobností:

* Renata Mrázová – generální ředitelka ING pojišťovna, spolumajitelka Látky Mráz, camel active

* Jiří Tyc-–ředitel divize Temelín, ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.

* Luděk Pfeifer – partner a vlastník firem M. C. TRITON, Lentikat′s

* Josef Novák – generální ředitel a partner VEBA textilní závody

* Jiří Konečný – generální ředitel a majitel společnosti ELKO EP

* Olga Girstlová – zakladatelka GiTy, předsedkyně Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek

* Jozef Haládik – advokát, iniciátor automatizace právních služeb a projektů eKolektor.cz či výzvy Domluvte.se

* Roman Hančík – bývalý jednatel Barum Continental fungujícího dodnes na baťovských principech

* Radek Hradil – majitel firem TrollBeads, Docutec a Docucom

 

Všichni jmenovaní se podělí o své metody či know-how, nabídnou řešení a poukáží i na problematické oblasti fungování firem, to vše ve funkčních, prakticky uchopitelných celcích. Těšit se můžete také na exkurzi přímo do továrních hal Škoda, kde se podíváte pod pokličku procesu výroby automobilů Škoda. Ta proběhne ve dvou skupinkách po pátečním ranním bloku a bude jí zakončená oficiálně i celá konference.

V rámci networkingového večera se koná módní přehlídka přední české návrhářky Jiřiny Tauchmannové, prohlídka Škoda Auto Muzea s průvodcem, ukázka produktů z dílen firem našich řečníků nebo třeba tombola, jejíž výtěžek opět pomůže vytvoření lepších podmínek k podnikání. Aktuální program si prohlédněte na webu konference na www.forum-inspirace.cz/program

Stejně jako loni umožníme vstup i studentům, a to za symbolickou cenu 299 Kč.

Registrovat se lze až do zahájení konference, nyní se slevou 10 % při zadání hesla „ZARI“ do registračního formuláře, pole „slevový kód“.

Případné dotazy nebo náměty pak směřujte přímo na marketingovou ředitelku společnosti ABRA Software, Alici Habartovou na 725 908 601 nebo alice.habartova@abra.eu.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?